"Зато у нас Гагарин в космос летал!": Соцмережі вразив автобус у Іркутську (фотофакт)

Мешканці сусідньої країни люблять розповідати, що вони особливі і у них усе незвичайне. Інколи вони навіть мають рацію: адже у інших країнах люди користуються сучасним міським транспортом, а не антикваріатом з дерев'яними дверима.

Автобус у Іркутську. Фото: "Фейсбук".

"Такий автобус їздить по Іркутську. Гегемони, трясця!", - написала у "Фейсбуці" на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!" користувачка Аля Пшебельськая та виклала відповідне фото, передають Патріоти України.

Дехто з користувачів навіть не повірив, що такий автобус може пересуватися вулицями міста та зробив припущення, що транспортний засіб просто стоїть в когось на дачі у якості бесідки.


Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...