Збоченці поряд: На Вінниччині встановили прозору вбиральню (відео)

Нестандартна вбиральня з'явилася на одній з автозаправок.

Прозорий туалет на Вінниччині. Фото: скріншот з відео.

На Вінниччині на одній з АЗС, розташованій на перехресті доріг на Копайгрод і Шаргород досягли найвищого рівня відкритості - встановили прозору вбиральню. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фейсбук-сторінку журналіста Романа Ковальського.

"Шок-шоу! Збоченці поряд! Прозорий і позорний туалет на АЗС на перехресті Копайгрод-Шаргород на Вінниччині. Запахи відео, на щастя, не передає! Цікаво, хто таке придумав???" – пише Ковальський.

Одна з відвідувачок поцікавилаcя у працівників АЗС чи їхні "архітектори бува не збоченці і навіщо вони зробили у дверях до туалету прозоре вікно?". Їй відповіли, що такий "дизайн" тимчасовий – триває ремонт.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...