Збоченці поряд: На Вінниччині встановили прозору вбиральню (відео)

Нестандартна вбиральня з'явилася на одній з автозаправок.

Прозорий туалет на Вінниччині. Фото: скріншот з відео.

На Вінниччині на одній з АЗС, розташованій на перехресті доріг на Копайгрод і Шаргород досягли найвищого рівня відкритості - встановили прозору вбиральню. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фейсбук-сторінку журналіста Романа Ковальського.

"Шок-шоу! Збоченці поряд! Прозорий і позорний туалет на АЗС на перехресті Копайгрод-Шаргород на Вінниччині. Запахи відео, на щастя, не передає! Цікаво, хто таке придумав???" – пише Ковальський.

Одна з відвідувачок поцікавилаcя у працівників АЗС чи їхні "архітектори бува не збоченці і навіщо вони зробили у дверях до туалету прозоре вікно?". Їй відповіли, що такий "дизайн" тимчасовий – триває ремонт.

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...

Смерть Макея- засіб тиску на Лукашенка: чим Кремль залякує "батьку"

середа, 30 листопад 2022, 21:22

Варто зазначити, що останнім часом Лукашенко намагався вести політику, лавіруючи між країнами Заходу і російською федерацією, бажаючи зберегти свою одноосібну владу в Білорусі. 29 листопада у Мінську відбулася церемонія прощання з міністром закордонних...