Збоченці поряд: На Вінниччині встановили прозору вбиральню (відео)

Нестандартна вбиральня з'явилася на одній з автозаправок.

Прозорий туалет на Вінниччині. Фото: скріншот з відео.

На Вінниччині на одній з АЗС, розташованій на перехресті доріг на Копайгрод і Шаргород досягли найвищого рівня відкритості - встановили прозору вбиральню. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Фейсбук-сторінку журналіста Романа Ковальського.

"Шок-шоу! Збоченці поряд! Прозорий і позорний туалет на АЗС на перехресті Копайгрод-Шаргород на Вінниччині. Запахи відео, на щастя, не передає! Цікаво, хто таке придумав???" – пише Ковальський.

Одна з відвідувачок поцікавилаcя у працівників АЗС чи їхні "архітектори бува не збоченці і навіщо вони зробили у дверях до туалету прозоре вікно?". Їй відповіли, що такий "дизайн" тимчасовий – триває ремонт.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.