"Земля скловатою": Стало відомо про ще одного "двохсотого" в бойовиків "ДНР" (фото)

Напередодні війни ліквідований бойовик працював "ремонтником вагонів" у Єнакієвому.
Бойовики "ДНР". Фото: 112 Україна.

У мережі повідомляють про чергового загиблого бойовика з "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на блогера Necro Mancer.

Із дописів у соцмережах відомо, що звали загиблого Кравець Олег, прізвисько "Череп". Він 1969 року народження, з Кировського, що на Донеччині.

З інформації з його профіля відомо, що Кравець закінчив гірничій технікум і працював прохідником на різних шахтах Донецької області. Напередодні війни його останнім місцем роботи вказано "ремонтник вагонів" у Єнакієвому.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...