Життя будуть врятовані: В Україну привезли вакцини від ботулізму та правця

У термобоксах доставили 200 доз вакцини від правця та 150 – від ботулізму.
В Україну привезли необхідні вакцини. Ілюстрація: 5 канал.

В Україну привезли протиботуліністичні та протиправцеві імуноглобуліни. Про це повідомив Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні, передають Патріоти України.

Відомо, що медичні засоби передали Міністерству охорони здоров'я. Організація доправила у термобоксах 200 доз вакцини від правця та 150 – від ботулізму. За словами благодійників, цього мало б вистачити Україні на 6 місяців.

Нагадаємо, що в Україні був зафіксований спалах ботулізму – 95 хворих за півроку і 9 смертей. Медики стверджували, що хвороба поширюється через відсутність сироватки та контролю за якістю продукції. Окрім цього, почастішали випадки дитячих смертей від правця.

Хіти тижня. Авто вилетіло в ліс: У Києві сталася моторошна смертельна ДТП (фото, відео)

субота, 22 червень 2019, 11:00

У неділю, 16 червня, в Києві сталася жахлива ДТП, в якій загинула молода дівчина. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "Знову труп. Жесть в Києві: на Старообухівській трасі: Volkswagen протаранив в зад попутний Daewoo і відлетів в...

Птахи апокаліпсису: Ядерні двигуни СРСР і США

субота, 22 червень 2019, 7:40

Драматична історія розвитку космонавтики. "Часто в общеобразовательных публикациях о космонавтике не различают разницу между ядерным ракетным двигателем (ЯРД) и ядерной ракетной электродвигательной установкой (ЯЭДУ). Однако под этими аббревиатурами скр...