Життя будуть врятовані: В Україну привезли вакцини від ботулізму та правця

У термобоксах доставили 200 доз вакцини від правця та 150 – від ботулізму.
В Україну привезли необхідні вакцини. Ілюстрація: 5 канал.

В Україну привезли протиботуліністичні та протиправцеві імуноглобуліни. Про це повідомив Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні, передають Патріоти України.

Відомо, що медичні засоби передали Міністерству охорони здоров'я. Організація доправила у термобоксах 200 доз вакцини від правця та 150 – від ботулізму. За словами благодійників, цього мало б вистачити Україні на 6 місяців.

Нагадаємо, що в Україні був зафіксований спалах ботулізму – 95 хворих за півроку і 9 смертей. Медики стверджували, що хвороба поширюється через відсутність сироватки та контролю за якістю продукції. Окрім цього, почастішали випадки дитячих смертей від правця.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...