Життя на лінії фронту: У мережі з'явилося емоційне звернення жителя прифронтової Красногорівки (відео)

Один з жителів міста у зверненні попросив правоохоронців та громадськість змінити ставлення до тих, кому в умовах війни і так живеться досить непросто.

Скрін відео

Житель прифронтової Красногорівки Іван Хандогій опублікував у мережі відеоролик зі своїм досить емоційним зверненням до поліції, СБУ, інших силових структур і громадськості з проханням звернути увагу на умови життя жителів прифронтового міста. Звернення опубліковано на каналі Youtube, передають Патріоти України.

Також Іван просить змінити ставлення до жителів Красногорівки, яким в умовах війни і так живеться досить непросто.

Приводом для запису даного відеозвернення став інцидент зі співробітниками поліції на блокпосту поблизу Красногорівки, учасником якого і став напередодні Іван Хандогій.

Волонтери з ГО "Важливі дії" передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...