Зйомки тривали понад рік в Україні та США: Вийшов фільм про відомого українського боксера (відео)

Назва стрічки - CHASE YOUR DREAM, тобто "Йди (слідуй) за своєю мрією".

Василь Ломаченко. Фото: СПОРТ bigmir)net.

На екрани вийшов документальний фільм про нашого відомого боксера, олімпійського чемпіона Василя Ломаченка. "Даний фільм не про бокс, хоча для багатьох на початку це і буде одкровенням, але в першу чергу це фільм про Мрію, про тяжку працю крок за кроком. Я дуже хочу, щоб в Україні діти та молодь бачили, що в нас теж є свої Майкли Джордани та Майки Тайсони. Щоб звикали до перемог, надихалися нашими чемпіонами і починали теж ставити собі переможні цілі, мріяти і працювати над своєю мрією!», - прокоментував свою роботу режисер Влад Станкевич. Замість додаткового опису Патріоти України пропонують вам переглянути сам фільм.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...