Зірка в розпачі та просить про пораду: У дочки української кінодіви у столиці вкрали телефон

Акторка отримала кілька порад, що телефон варто шукати не у ломбарді, а на радіоринку.

Ольга Сумська. Фото: Sunny7.

У доньки акторки Ольги Сумської вкрали телефон. Сталося це на столичній Лук'янівці. Про інцидент Ольга повідомила у Facebook, передають Патріоти України.

"Друзі, у дитини вкрали телефон. Айфон. Чи варто шукати і що порадите в цьому випадку?", - написала Сумська на своїй сторінці у соцмережі. Ідеться про молодшу доньку акторки Ганну. Їй 15 років.

Під публікацією її друзі та підписники залишили понад 100 коментарів. Одні радять забути про iPhone і не сварити доньку. Інші рекомендують підключити до пошуків знайомих у поліції та СБУ, а також купити дитині дешевший телефон.

"У мене був такий випадок минулого року. Дитина загубила на дорозі телефон, як їхала велосипедом. Знайшли водії, бо я без перестанку дзвонила. Привезли додому. Попалися порядні люди", - пише Оксана Рушінець.

Дехто сприйняв пост Сумської як піар. "Вы же достаточно зарабатываете, купите новый, - порадив Richard Hensly. - Такой пиар... Может нам сбросится вам на новый, бедная вы наша?"

Сумська уже написала заяву в поліцію. "По телефонах, зокрема по айфонах, працюють мережні професіонали, - пише Victor Xomenko. – Те, що вкрадено в Україні, переважно продається як запчастини в Росії, Молдові. Але заявити до поліції треба".

Акторка отримала кілька порад, що телефон варто шукати не у ломбарді, а на радіоринку. "Обычно воры сразу же выбрасывают симку и везут телефон на радиорынок, - говорить Олег Келеберда. - В ломбардах его не ищите. Воры не дураки. А заяву писать необходимо. И давить на них. Обычно телефоны полиция искать не хочет".

E-tron потягається з Tesla: Audi презентувала свій перший серійний електромобіль (відео)

вівторок, 18 вересень 2018, 23:40

На одній підзарядці електрокроссовер може проїхати до 400 км, завдяки двом акумуляторам потужністю 95 кВт/год. Компанія Audi презентувала перший серійний електричний автомобіль. E-tron показали сьогодні в американському Річмонді штату Каліфорнія, перед...

Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...