Зміна ватажків "ДНР-ЛНР": Експерти розповіли, коли це може статися

Політолог Анатолій Октисюк вважає, що Олександр Бобков (якого називають можливим кандидатом на зміну Захарченка) сам міг стати джерелом інформації про зміну ватажків бойовиків.
Олег Жданов. Фото: Politeka.

Кремль може змінити "керівництво" так званих "ДНР" і "ЛНР" вже до кінця поточного року. Такий прогноз у коментарі "Апострофу" озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

У той же час деякі експерти вважають, що інформація про заміну Захарченка та Плотницького може виявитися вкиданням, яке з'явилося через конкуренцію різних угруповань сепаратистів на Донбасі. Так, політолог Анатолій Октисюк вважає, що той же самий Олександр Бобков (якого називають можливим кандидатом на зміну Захарченка) сам міг стати джерелом інформації про зміну ватажків бойовиків. "Так він пропонує свої посередницькі послуги, тому що це може сприйматися не так агресивно Україною, як інші, і влаштує Росію. У нього є зв'язки, які можуть бути корисні", - вважає політолог.

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...