Зміна ватажків "ДНР-ЛНР": Експерти розповіли, коли це може статися

Політолог Анатолій Октисюк вважає, що Олександр Бобков (якого називають можливим кандидатом на зміну Захарченка) сам міг стати джерелом інформації про зміну ватажків бойовиків.
Олег Жданов. Фото: Politeka.

Кремль може змінити "керівництво" так званих "ДНР" і "ЛНР" вже до кінця поточного року. Такий прогноз у коментарі "Апострофу" озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

У той же час деякі експерти вважають, що інформація про заміну Захарченка та Плотницького може виявитися вкиданням, яке з'явилося через конкуренцію різних угруповань сепаратистів на Донбасі. Так, політолог Анатолій Октисюк вважає, що той же самий Олександр Бобков (якого називають можливим кандидатом на зміну Захарченка) сам міг стати джерелом інформації про зміну ватажків бойовиків. "Так він пропонує свої посередницькі послуги, тому що це може сприйматися не так агресивно Україною, як інші, і влаштує Росію. У нього є зв'язки, які можуть бути корисні", - вважає політолог.

"Має бути вдячним Раді": Астролог розповів, що Зеленського врятували від "сатанинського дня" для інавгурації

неділя, 19 травень 2019, 13:59

Якщо 20 травня рівно о 10:05 Володимир Зеленський підніме булаву - це взагалі буде блискучий час. Верховна Рада України обрала сприятливу дату для інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського - 20 травня. Про це в інтерв'ю розпові...

ЗСУ озброять модернізовані протитанкові ракетні комплекси «Штурм-С» вітчизняними далекобійними ПТКР «Бар'єр-В»

неділя, 19 травень 2019, 11:06

Модернізовані наземні мобільні протитанкові комплекси «Штурм-С» ЗСУ будуть оснащені далекобійною протитанковою керованою ракетою «Бар'єр-В» виробництва ДККБ «Луч». Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець, зазна...