​Знак згори? Голова "Газпрому" Міллер потрапив у ДТП

Випадок у Москві вказує на вразливість здавалося б невразливих осіб з найближчого оточення Путіна, а можливо свідчить про міри попередження, «репетицію» або навіть замах на тих, хто дуже багато знає і може поміняти старого господаря на нового

Голова правління і заступник голови ради директорів ПАТ «Газпром» Олексій Міллер потрапив в ДТП на Каширському шосе в Москві, зазначають Патріоти України.

Інцидент стався, коли машина з Міллером їхала з аеропорту Остафьєво. Людина Путіна прямувала на переговори з делегацією з В'єтнаму.

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.