Знов спростовувати не буде? Коломойський охарактеризував Януковича, Порошенка і "друзів"-олігархів

Ігор Коломойський заявив, що інші олігархи стали на шлях співпраці з Петром Порошенком.

Ігор Коломойський. Фото: intvua.com.

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що він - єдиний олігарх, який не захотів укласти угоду з президентом Петром Порошенком, тому і потрапив під удар. Про це олігарх заявив в інтерв'ю politico.eu в Швейцарії, передають Патріоти України.

Коломойський переконаний, що потрапив під удар Порошенка тому, що на відміну від інших олігархів не захотів укладати з ним угоду. За його словами Рінат Ахметов, Віктор Пінчук, Сергій Льовочкін, Дмитро Фірташ - всі ці олігархи зайняли саме те місце, яке їм відвів президент.

Коломойський заявив, що бачив Фірташа у Відні, і єдине, що турбувало його, це як уникнути екстрадиції в США. Видання пише, що інші олігархи стали на шлях співпраці з Порошенком. Коломойський заявив, що все, чим Порошенко відрізняється від Януковича, - це "найкраща освіта, хороший англійський і відсутність судимості".

Все інше, за словами олігарха, те саме. "Це та ж кров, перетворена плоть. Якщо Янукович був неписьменним диктатором, то Порошенко є освіченим узурпатором, який домагається абсолютної влади", - сказав він. Коломойський останній раз спілкувався з Порошенком 21 серпня.

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!