Зрада по-скрепному: Бєлгородський виборчком надрукував мільйон запрошень, де через помилку прорекламував сайт Навального

Як відомо, опозиціонер Навальний на своєму сайті закликає до бойкоту виборів і попереджає про підготовлювані фальсифікації.

Ілюстрація:azatutyun.amТелеграм-канал "Бєлгород № 1" звернув увагу, що виборча комісія Бєлгородської області надрукувала більше 1,2 млн запрошень на президентські вибори, вказавши помилкову адресу свого сайту. Через кілька годин на цю адресу встановили переадресацію на сайт опозиційного політика Олексія Навального. Про це пише Медизона, передають Патріоти України.

Вдень 13 березня телеграм-канал опублікував фотографію запрошень, на яких вказано неіснуючу адресу сайту www.belizbirkom.ru. При цьому справжня адреса комісії знаходиться за адресою belgorod.izbirkom.ru.

Через кілька годин після публікації невідомі купили домен www.belizbirkom.ru і встановили на нього переадресацію на сайт Навального, де той закликає до бойкоту виборів і попереджає про підготовлювані фальсифікації.

Пізніше телеграм-канал опублікував коментар заступника голови виборчкому Ігоря Лазарєва, який сказав, що ця помилка ніяк не вплине на вибори, явку і результати.

«Справа в тому, що оскільки він (виборець - ред) отримав це запрошення, в ньому вже значиться адреса виборчої комісії, номер дільниці і телефон. Якщо у нього (виборця - ред) виникнуть якісь питання, то він зателефонує", - сказав Лазарєв, уточнивши, що зараз виборчком намагається "повернути" собі адресу сторінки.

E-tron потягається з Tesla: Audi презентувала свій перший серійний електромобіль (відео)

вівторок, 18 вересень 2018, 23:40

На одній підзарядці електрокроссовер може проїхати до 400 км, завдяки двом акумуляторам потужністю 95 кВт/год. Компанія Audi презентувала перший серійний електричний автомобіль. E-tron показали сьогодні в американському Річмонді штату Каліфорнія, перед...

Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...