Зрада по-скрепному: Бєлгородський виборчком надрукував мільйон запрошень, де через помилку прорекламував сайт Навального

Як відомо, опозиціонер Навальний на своєму сайті закликає до бойкоту виборів і попереджає про підготовлювані фальсифікації.

Ілюстрація:azatutyun.amТелеграм-канал "Бєлгород № 1" звернув увагу, що виборча комісія Бєлгородської області надрукувала більше 1,2 млн запрошень на президентські вибори, вказавши помилкову адресу свого сайту. Через кілька годин на цю адресу встановили переадресацію на сайт опозиційного політика Олексія Навального. Про це пише Медизона, передають Патріоти України.

Вдень 13 березня телеграм-канал опублікував фотографію запрошень, на яких вказано неіснуючу адресу сайту www.belizbirkom.ru. При цьому справжня адреса комісії знаходиться за адресою belgorod.izbirkom.ru.

Через кілька годин після публікації невідомі купили домен www.belizbirkom.ru і встановили на нього переадресацію на сайт Навального, де той закликає до бойкоту виборів і попереджає про підготовлювані фальсифікації.

Пізніше телеграм-канал опублікував коментар заступника голови виборчкому Ігоря Лазарєва, який сказав, що ця помилка ніяк не вплине на вибори, явку і результати.

«Справа в тому, що оскільки він (виборець - ред) отримав це запрошення, в ньому вже значиться адреса виборчої комісії, номер дільниці і телефон. Якщо у нього (виборця - ред) виникнуть якісь питання, то він зателефонує", - сказав Лазарєв, уточнивши, що зараз виборчком намагається "повернути" собі адресу сторінки.

Потяги підуть нескоро: У Кримського мосту знову виникли проблеми

п’ятниця, 14 грудень 2018, 13:15

Український інженер-мостобудівник Петро Коваль переконаний, що російські будівельники перестраховуються. Тендер відкрили 28 вересня, прийом заявок тривав місяць. Потім його відкрили повторно 19 листопада, але наступного дня скасували. До того ж, уряд К...

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...