Зробимо знаменитим: "Маємо ще одного водія, який відмовився везти мене у маршрутці №509 по посвідченню інваліда війни, почав погрожувати", - ветеран АТО

Замість того, щоб везти інваліда війни із російськими загарбниками, водій почав йому погрожувати.

Водії маршруток переважно АТОшників не люблять. Ілюстрація: Tour2Kiev.

"Доброго вечора, мешканці "Фейсбуку". Ось маємо ще одного водія, який відмовився везти мене у маршрутці#509 по посвідченню інваліда війни, почав погрожувати. Повіз лише після того, коли я оплатив проїзд", - написав Юрій Новіков на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!" у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Навіть була спроба вчинити бійку, талонів на вимогу не давав, дуже цікавився номером військової частини. Зробимо цього неадеквата-сепаратиста відомим. Слава Україні! ps.: Ця людина на всю маршрутку озвучила шо його "за...бали АТОШНІКИ", - обурено додав військовий.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...