"Зупиність безпрецедентний тиск": "Вести" поскаржилися Порошенку на "майбутню атаку" та зупинку роботи

Медіахолдинг написав президенту відкритого листа.

Ілюстрація:http://vesti-ukr.com

Медіахолдинг "Вести" написав відкритого листа українській владі, в якому жаліється, що ГПУ планує незаконно вивести його ЗМІ з ринку. Відповідний документ розповсюдила прес-служба холдингу, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Незалежні українські ЗМІ – радіо "Вести", газета "Вести", сайти vesti-ukr.com і ubr.ua через дії правоохоронних органів знаходяться під загрозою закриття. У будь-який момент журналісти можуть бути фізично позбавлені можливості виконувати свої професійні обов’язки", - йдеться у заяві.

Лист, зокрема, адресований президенту Петру Порошенку, прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, голові Верховної Ради Андрію Парубію, а також міністру внутрішніх справ, генпрокурору, голові Національної спілки журналістів та уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

Холдинг скаржиться, що 14 липня 2017 року Головна військова прокуратура ГПУ провела обшуки в його редакціях, під час яких нібито порушила права людини.

Але, стверджують "Вести", це не ще не кінець - за даними їхніх джерел, "найближчим часом планується нова атака на ресурси холдингу".

"За поданням Військової прокуратури готується рішення про арешт та накладення заборони на користування приміщеннями, де знаходяться редакції радіо "Вести", газети "Вести", сайтів vesti-ukr.com і ubr.ua. У результаті робота всіх ресурсів буде зупинена", - підкреслюють медійники.

"Вимагаємо втрутитися в ситуацію і зупинити безпрецедентний тиск на наші медіаресурси та журналістів редакції", - завершує своє звернення медіахолдинг.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...