"Зупиність безпрецедентний тиск": "Вести" поскаржилися Порошенку на "майбутню атаку" та зупинку роботи

Медіахолдинг написав президенту відкритого листа.

Ілюстрація:http://vesti-ukr.com

Медіахолдинг "Вести" написав відкритого листа українській владі, в якому жаліється, що ГПУ планує незаконно вивести його ЗМІ з ринку. Відповідний документ розповсюдила прес-служба холдингу, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Незалежні українські ЗМІ – радіо "Вести", газета "Вести", сайти vesti-ukr.com і ubr.ua через дії правоохоронних органів знаходяться під загрозою закриття. У будь-який момент журналісти можуть бути фізично позбавлені можливості виконувати свої професійні обов’язки", - йдеться у заяві.

Лист, зокрема, адресований президенту Петру Порошенку, прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, голові Верховної Ради Андрію Парубію, а також міністру внутрішніх справ, генпрокурору, голові Національної спілки журналістів та уповноваженому Верховної Ради України з прав людини.

Холдинг скаржиться, що 14 липня 2017 року Головна військова прокуратура ГПУ провела обшуки в його редакціях, під час яких нібито порушила права людини.

Але, стверджують "Вести", це не ще не кінець - за даними їхніх джерел, "найближчим часом планується нова атака на ресурси холдингу".

"За поданням Військової прокуратури готується рішення про арешт та накладення заборони на користування приміщеннями, де знаходяться редакції радіо "Вести", газети "Вести", сайтів vesti-ukr.com і ubr.ua. У результаті робота всіх ресурсів буде зупинена", - підкреслюють медійники.

"Вимагаємо втрутитися в ситуацію і зупинити безпрецедентний тиск на наші медіаресурси та журналістів редакції", - завершує своє звернення медіахолдинг.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...