"Звільнився на той світ": Бойовик "ДНР" вчинив самогубство, бо не витримав умов служби

Бойовик просив, щоб його звільнили у зв’язку із сімейними обставинами. Однак командування це прохання відхилило.
Бойовики "ДНР" у Горлівці. Фото: соцмережі.

Серед бойовиків зростає незадоволення службою у лавах терористичних "Л/ДНР". Так, у 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК зникли троє терористів. Про це розповіли у ГУ розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Ці троє бойовиків самовільно залишили передові позиції. Також відомо, що один терорист 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК наклав на себе руки, бо не витримав тяжких умов служби. Раніше він просив, щоб звільнили у зв’язку за сімейними обставинами. Однак, командування це прохання відхилило.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...