1:0 на користь Москви: Суд Австрії відмовився арештувати екс-полковника за підозрою у шпигунстві на користь РФ

Австрійський полковник, ймовірно, порушив параграфи 252 та 256 Кримінального кодексу Австрії, в яких йдеться про розголошення державної таємниці і про розвідувальну діяльність на користь іноземної держави.
Австрійський полковник шпигував на користь росіян. Ілюстрація: УНІАН.

Земельний суд австрійського Зальцбурга відхилив клопотання прокуратури про арешт колишнього полковника Збройних сил країни, підозрюваного в шпигунстві на користь Росії. На думку суду, ризику, що підозрюваний втече, немає. Як повідомляють Патріоти України з посиланням на Kronen Zeitung, клопотання про арешт підозрюваного прокуратура подала напередодні.

У клопотанні підкреслювалося, що австрійський полковник, ймовірно, порушив параграфи 252 та 256 Кримінального кодексу Австрії, в яких йдеться про розголошення державної таємниці і про розвідувальну діяльність на користь іноземної держави.

Нагадаємо, в Австрії затримали екс-полковника Збройних сил за підозрою в роботі на російську розвідку з кінця 1990-х років. З тих пір він знаходиться на тимчасовому арешті. Розслідування ведеться відносно 70-річного австрійського полковника у відставці, який передавав російській військовій розвідці інформацію про міграційну кризу, австрійську військову авіацію і артилерійські системи, а також детальну інформацію про багатьох австрійських високопоставлених військових. За даними видання, за ці послуги полковник із Зальцбурга отримав близько 300 тис. євро.

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...

ЗСУ ліквідували багато офіцерів: Окупанти призначають курсантів командирами підрозділів

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:44

За понад 5 місяців повномасштабної війни захисники України знищили велику кількість російських офіцерів вищої та середньої ланки. Втрати серед окупантів є настільки великими, що Кремлю довелося відправляти на війну всі боєздатні підрозділи, а також фор...