Ватажок так званої Донецької народної республіки ("ДНР") Олександр Захарченко заявив, що вважає своїм пріоритетним завданням "відкриття представництв в Одесі і Харкові". Його слова підняли на сміх у соціальних мережах, повідомляють Патріоти України.
"Та ситуація, яка зараз складається на території України, вона насправді для більшості людей, навіть які проживають там... Ми ж воюємо не з народом України, ми воюємо з тими людьми, ... з тією владою", - заявив терорист.
"Другий день хвилююся, в Одесі та Харкові Захарченко "Оплот" відкриє до Лондона або після?", "А в Рейк'явіку буде після Лондона або до?", "Я одного не розумію, кому потрібен цей клоун?", - пишуть в інтернеті .
Второй день переживаю, в Одессе и Харькове Захарченко "Оплот" откроет до Лондона или после? #загадка https://t.co/8bNk0fddAB pic.twitter.com/J8ipsZQ4yr
— Necro Mancer (@666_mancer) 27 апреля 2018 г.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...