"А є керівник НАЗК? Ні? Певно, премію собі виписує" - Прем'єр потролив новий промах Корчак

Володимир Гройсман обурений ситуацією, що склалася з е-декларуванням та неможливістю чиновників перевірити успішність опублікування своїх декларацій.

Володимир Гройсман. Фото:https://daily.rbc.ua/

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обурився відсутністю реакції з боку глави Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак на неможливість чиновників перевірити успішність опублікування своїх декларацій. Про це пише Обозреватель, передають Патріоти України.

Зокрема, прем'єр разом з усіма іншими членами Кабміну підтримав ініціативу міністра юстиції Павла Петренка щодо перенесення національних слухань про принципи антикорупційної політики через неналежну роботи керівництва НАЗК.

"Це трохи не на часі, враховуючи ті події, які відбувалися з хвилею е-декларування до 1 квітня і які відбуваються зараз. Є така норма, що до 14 квітня всі держслужбовці повинні подати інформацію про те, хто не подав декларацію. Якщо її не буде - за це передбачена відповідальність", - розповів глава Мін'юсту.

Він додав, що зараз публічна частина сайту НАЗК, де можна перевірити цю інформацію, не працює, і всі держслужбовці знову стали заручниками керівників відомства, які не виконують своїх обов'язків і ніяк не реагують на претензії.

"А є керівник НАЗК? Ні? Певно, премію собі виписує", - прокоментував ситуацію Гройсман, засудивши відсутність Корчак на засіданні Кабміну.

Хіти тижня. СБУ намагалась підірвати Керченський міст за 7 днів до приїзду Путіна, - Затулін

середа, 22 січень 2020, 20:00

Російський депутат заявив, що російським спецслужбам нібито вдалося зірвати теракт. З'явився фрагмент відео виступу депутата російської Думи Костянтина Затуліна, який звинуватив українські спецслужби в спробі підірвати Кримський міст. Свою заяву Затулі...

Лише "живительных антисанкций" замало?: Путін запропонував відгородитися від світу "Великою російською стіною"

середа, 22 січень 2020, 19:59

Російський президент Володимир Путін запропонував звести "Велику Вітчизняну стіну", яка б охоплювала чотири регіони Російської Федерації. Про це він заявив в ході поїздки в Липецьку область, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Комсомольская...