
Учасники блокади торгівлі під Бахмутом Донецької області підпалили шини на залізничній колії, однак згодом самі їх погасили, на місці чергує один працівник поліції. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив начальник ГУ НП у Донецькій області В'ячеслав Аброськін, передають Патріоти України.
"Сьогодні зранку до активістів (які влаштували блокпост на залізниці під Бахмутом - ред.) прийшли співробітники Укрзалізниці і попросили їх віддати тепловоз, який заблокований, на що їм було відмовлено. Активісти поклали на колію біля тепловоза шини і підпалили їх", - сказав В.Аброськін.
Він зазначив, що після цього приїхали співробітники ДСНС і намагалися погасити шини, які горіли.
"Але потім активісти самі ж їх загасили", - додав він.
В.Аброськін уточнив, що наразі ситуація під Бахмутом спокійна, "там чергує один працівник поліції".
Він також підкреслив, що поліція на місці робитиме все для того, аби забезпечити громадський порядок і запобігти скоєнню тяжких злочинів.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...