Адміністрація Трампа працює над прискореним вступом України до НАТО, - Болтон

Однак багато чого залежить від України: як вона виконає умови - і політичні, і військові.

Джон Болтон і Володимир Гройсман. Фото: Європейська правда.

Про це заявив радник Білого дому з питань національної безпеки Джон Болтон на прес-конференції в Києві після переговорів з українським керівництвом, передають Патріоти України.

«Адміністрація Джорджа Буша в 2008 році запропонувала, щоб для України та інших країн була прискорена програма прийняття в члени НАТО. Але з цим європейські колеги, на жаль, не погодилися. Але я думаю, що зараз наша адміністрація активно розглядає це питання, виходячи з інтересів України, кілька кроків було зроблено, але багато що залежить від України: як вона виконає умови - і політичні, і військові. Прогрес є», - сказав він.

24 серпня в Києві пройшли зустрічі президента Петра Порошенка, а також прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та радника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона. Під час зустрічі сторони торкнулися тем посилення санкцій та тиску на країну-агресора. Болтон також попередив про наслідки, якщо Росія втрутиться в вибори в Конгрес. Американський яструб підкреслив, що санкції будуть діяти, поки Росія не змінить поведінку.

Болтон запевнив, що США ніколи не визнають анексію Криму, а Київ і Вашингтон розглянуть кроки з невтручання РФ в вибори в Україні. Радник Трампа каже, що американцям може бути цікавим видобуток українського газу.

"Братська допомога" Путіна: Найманцям на Донбасі прислали прострочені боєприпаси

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:58

Відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій російських боєприпасів шляхом їхнього підриву. За його даними, відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій боєприпасів шляхом їхнього підриву (на півд...

"Мы буквально в минуты способны перекрыть Азовское море": Скандальний російський політик пригрозив Україні

п’ятниця, 16 листопад 2018, 11:45

Блокування Азовського моря для українських суден може стати реакцією на арешт 15 іноземних суден, які заходили в порти окупованого Криму.​. Росія "буквально в хвилини" здатна перекрити Азовське море для українських судів у відповідь на арешт іноземних ...