Адвокат ГРУшників Грабовський перед смертю передав сенсаційні документи , - іноЗМІ

Згідно з документами російські спецназівці на момент затримання нібито не перебували на службі в російській армії.

Юрій Грабовський. Фото:www.radiosvoboda.org

Убитий адвокат російських ГРУшників Юрій Грабовський перед смертю передав журналістам виписки з наказів про звільнення з лав ЗС РФ росіян Александрова і Єрофєєва. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на The New Times, передають Патріоти України.

Олександр Александров та Євген Єрофєєв на момент затримання не перебували на службі в російській армії. Згідно з випискою з відповідних наказів, Александров був звільнений у запас 12 грудня 2014 року в зв'язку з невиконанням умов контракту, а Єрофєєв - 10 березня 2015 року в ході організаційно-штатних заходів.

Документи, що підтверджують звільнення, ще в січні передав нині покійний адвокат Александрова Юрій Грабовський, не повідомивши про джерело.

Нагадаємо, вранці 25 березня Національна асоціація адвокатів України повідомила, що адвокат Грабовський знайдений убитим. Слідство вважає, що вбивство адвоката Юрія Грабовського може бути спеціально спланованою операцією.

Злоякісне утворення в організмі Європи: Голова МЗС Угорщини закликав Євроспільноту не заважати на одинці США розібратися з Данії щодо Гренландії

вівторок, 20 січень 2026, 7:33

Угорщина відмовляється підтримати спільну позицію Європейського Союзу щодо ситуації з Гренландією, про що під час пресконференції в Празі заявив міністр закордонних справ країни Петер Сіярто. На його словами, це питання є виключно двостороннім і не вхо...

Концерт Кобзона знов зібрав аншлаг, також висока утилізація автотранспорту та артилерії росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 20 січня

вівторок, 20 січень 2026, 7:24

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 20.01.26 орієнтовно склали: