Ахметов викинув з бізнесу дружину та матір

Олігарх припинив повноваження матері і дружини як голови наглядової ради і ревізора СКМ відповідно.

Рінат Ахметов. Фото:EADaily

Єдиний акціонер ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" бізнесмен Рінат Ахметов ліквідував наглядову раду і посаду ревізора як органи управління компанією. Про це повідомляється в системі розкриття інформації НКЦБФР, передають Патріоти України.

18 квітня 2017 року рішенням вищого органу управління ПрАТ СКМ, єдиним акціонером СКМ, були припинені повноваження голови наглядової ради - Някії Ахметової (мати Ріната Ахметова), яка займала цю посаду з 6 квітня 2006 року. Сама наглядова рада була ліквідована.

У той же день рішенням вищого органу управління ПрАТ СКМ, єдиним акціонером СКМ, були припинені повноваження ревізора - Лілії Ахметової (дружина Ріната Ахметова), яка займала цю посаду з 7 червня 2001 року. Посада ревізора була ліквідована.

Правда, яку Зе-команді помічати незручно: У Золотому-4 після відходу ЗСУ почалося "пекло" (відео)

четвер, 23 січень 2020, 21:38

Обіцяний мир так і не настав - місцевим мирним жителям та військовим доводиться дуже несолодко. Російські найманці різко збільшили кількість обстрілів українських військових в околицях населеного пункту Золоте-4, навколо якого раніше розвели озброєння ...

Прислужниця російських окупантів Штепа знову балотуватиметься в мери Слов'янська

четвер, 23 січень 2020, 20:59

Скандальна сепаратистка заявила, нібито вона дуже моральна людина і пожертвувала великі гроші на благодійність. «Ті, хто сьогодні сподіваються, що мене закриють, і я не зможу подати свою кандидатуру на вибори міського голови, розслабтеся. Я подам, я вс...