Ахметов викинув з бізнесу дружину та матір

Олігарх припинив повноваження матері і дружини як голови наглядової ради і ревізора СКМ відповідно.

Рінат Ахметов. Фото:EADaily

Єдиний акціонер ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" бізнесмен Рінат Ахметов ліквідував наглядову раду і посаду ревізора як органи управління компанією. Про це повідомляється в системі розкриття інформації НКЦБФР, передають Патріоти України.

18 квітня 2017 року рішенням вищого органу управління ПрАТ СКМ, єдиним акціонером СКМ, були припинені повноваження голови наглядової ради - Някії Ахметової (мати Ріната Ахметова), яка займала цю посаду з 6 квітня 2006 року. Сама наглядова рада була ліквідована.

У той же день рішенням вищого органу управління ПрАТ СКМ, єдиним акціонером СКМ, були припинені повноваження ревізора - Лілії Ахметової (дружина Ріната Ахметова), яка займала цю посаду з 7 червня 2001 року. Посада ревізора була ліквідована.

Хіти тижня. "Топят в серной кислоте": Пропаганда "ДНР" видала черговий неймовірний фейк про ЗСУ

понеділок, 26 серпень 2019, 4:00

Сербський снайпер Берич заявив, нібито українські військові дуже дивним чином "приховують втрати". В одному з інтерв'ю терорист "Декі" заявляє, що українські військовий нібито готові топити своїх товаришів по службі в сірчаній кислоті заради приховуван...

"Примерно пятая часть населения Харьковщины - глубоко пророссийские или просоветские люди", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 0:15

Напередодні свята багато хто вже написали щось про рівень патріотизму і готовності проголосувати за Незалежність. Однак мало хто звернув увагу на цифри в розрізі макрорегіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише харків'янин Олексій Копитько, пере...