Аксьонов і компанія: Стало відомо, хто приїхав на "інавгурацію" Пушиліна

На урочистостях були присутні близько тисячі людей.

На "інавгурацію" Пушиліна приїхав Сергій Аксьонов. Фото: соцмережі.

Сьогодні в окупованому Донецьку пройшла "інавгурація" ватажка бойовиків Дениса Пушиліна. За повідомленнями ЗМІ сепаратистів, на ній були присутні близько тисячі людей, передають Патріоти України.

На "церемонію" з'явилися і російські окупанти, в тому числі "голова" Криму Сергій Аксьонов, депутати Державної думи Андрій Козенко, Казбек Тайсаєв, ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник, а також лідери самопроголошених республік Південна осетія та Абхазія.

Як повідомлялося раніше, у самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" 11 листопада проходили так звані "вибори" "глав республік" і "депутатів народних рад". Міжнародне співтовариство виступило із засудженням псевдовыборов в ОРДЛО. У Європейському Союзі, США, Японії заявили, що їх проведення є порушенням Мінських домовленостей.

Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові вибори на Донбасі ніким не будуть визнані, а Росія понесе відповідальність за їх проведення.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...