​"Акт про захист американської безпеки від агресії Кремля 2018": Розкрито зміст "драконівського" законопроекту США проти "спонсора тероризму"

За оцінками експертів, це справжня «бомба», котра в рази сильніша за все запроваджене досі для стримування агресії Кремля. Серед вимог до РФ прописано і вимогу повернути Крим Україні і відмовитися від підтримки насильства на Донбасі

Проект сенаторів США про нові санкції проти Росії отримав назву «Акт про захист американської безпеки від агресії Кремля 2018» (DASKAA). Документ пропонує ряд заходів для стримування «агресії» РФ, витяги з тексту розкопав російський «Коммерсант» , зазначають Патріоти України. Як тільки зміст публікації став відомим, на Московській біржі почалась справжня паніка.

Так, документ пропонує, зокрема, визнати Москву «спонсором тероризму». Автори ініціативи вважають за необхідне підтримати зусилля з протидії втручанню «з боку уряду Росії або інших іноземних гравців в діяльність держустанов США, а також в демократичні процеси в країні».

У документі також міститься вимога публічно закликати російську владу повернути Крим Україні і відмовитися від підтримки насильства на сході України, від підтримки сепаратистів в Грузії і Молдавії, а також режиму президента Сирії Башара Асада.

Є в документ глава, яка зачіпає тему нерозповсюдження хімічної зброї. У ній законодавці пропонують тиснути на російську владу для того, щоб та припинила спроби втручання в дії ООН і Організації по забороні хімічної зброї. Вказується, що «за виробництво і застосування хімічної зброї» Росію потрібно карати і стримувати.

Крім того, документ передбачає звести в єдину базу всі існуючі санкції проти Росії - від CAATSA до «акту Магнітського», а також створити в Білому домі санкційного офісу, який координуватиме дії США по антиросійським санкцій з європейськими країнами. Законопроект пропонує створити ще одну структуру - Національний об'єднаний центр для відповіді на гібридні загрози. У його завдання буде входити боротьба зі спробами підступного впливу Росії у світі і в США.

"Іра Попінс" під "вогнем", або Хто тролінгом почне - хай не ображається: Кучеренко креативно потроллив Верещук

понеділок, 28 вересень 2020, 20:46

Зокрема, вишуканим політичним PR-батлом назвав відповідь кандидата від «Батьківщини» в журналі «Фокус» претендентці від «Слуги народу» політичний експерт Руслан Рохов на своїй сторінці в Facebook. «У моїй команді - кияни», - заявив з обкладинки видання...

Призначення обличчя "Антимайдану" до складу Антикорупційної ради свідчить про ставлення Зеленського до Революції гідності — Бутусов

понеділок, 28 вересень 2020, 20:22

Все що треба знати про принципи та світогляд шостого президента:. Журналіст нагадав, що Татаров був одним з фронтменів "Антимайдану", який розповсюджував брехню про Революцію Гідності. . "Татаров був не просто одним із поплічників міністра Захарченка...