
Ходаковський повідомив, що всі знеболюючі медикаменти у бойовиків прострочені, також він розповів подбробиці втрат у банді "Восток". Про це повідомив екс-ватажок банди "Восток" Олександр Ходаковський у соцмережі, передають Патріоти України.
Також він розповів уточнюючі дані про втрати бойовиків на Донбасі. За його словами у окупантів Донбасу на передовій всі знеболюючі прострочені. "Бутарфанол ввели вчасно, але медикамент прострочений, як і у всіх, в принципі. Навіть в моїй аптечці термін придатності бутарфанола закінчився вже півтора року як. Але я добре - мені не належить. А солдатам? Найцікавіше, що у нас в Горлівці на заводі Стирол є робочий цех з виробництва в тому числі і бутарфанола, який функціонує і понині. От би проінспектувати, куди йдуть препарати", - написав він.

Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...