
У ГПУ вручили підозру народному депутату з фракції "Опозиційний блок" Михайлу Добкіну. Про це він повідомив журналістам на виході з будівлі Генпрокуратури, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.
"Мені вручили підозру за статтею шахрайства та службових перевищень. Вручив не генеральний прокурор, а його перший зам, бо генерального десь немає на місці. Мені пояснили мої права. Зараз їду на перший допит", - сказав він.
"Ніякої 191 статті, про яку говорив генпрокурор, в підозрі немає", - стверджує Добкін. Також член "Опоблоку" відзначив, що повідомив про намір здати паспорти для виїзду за кордон.
"Також я сказав, що категорично проти будь-яких обмежень моїх свобод", - додав нардеп. "Поки затримувати мене не будуть. Бачите, без наручників ... Суд може бути, або завтра, або в понеділок, або у вівторок. Цього поки не відомо", - додав він.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...