«Біду Україні принесла Росія»: ПАРЄ закликала до продовження санкцій проти РФ та прийняла інші важливі резолюції

За словами нардепа Ар’єва, усі без винятку оратори, навіть прихильні до Росії, фактично визнали в своїх виступах провину росіян.

У ПАРЄ. Фото: Правда.if.ua.

Парламентська асамблея Ради Європи затвердила поправку в резолюції щодо України, в якій закликала європейські країни зберігати санкції проти РФ до відновлення суверенітету України. Про це повідомив голова постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

“Я пишаюся командною роботою делегації в ПАРЄ! Щойно ми досягли всіх найважливіших згадувань в двох резолюціях по Україні, а саме: продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенітету України, засудження незаконних виборів в Криму, заборони Меджліса, відмовитися від заклику прийняти РФ в Асамблеї незважаючи ні на що, звільнити в'язнів і ще багато чого. Навіть в назві замінили "конфлікт в Україні" на "російську агресію в Україні", - заявив він.

За словами Ар’єва, усі без винятку оратори, навіть прихильні до Росії, фактично визнали в своїх виступах, що «біду Україні принесла Росія». «Ми це знаємо, звісно, а їх в Європі методично обробляє російська щедро фінансована пропаганда. І наша команда і далі робитиме все можливе, щоб в ПАРЄ боротися з впливом російського лоббі. Слово правди проти маніпуляції. Так і перемагаємо. Спільними зусиллями”, - зауважив голова української делегації в ПАРЄ. “Дякую друзям з Польщі і Туреччини за підтримку на політкомі! Ну і особлива подяка доповідачкам Крістіні Зеленковій та Марілуізі Бек за їхню фантастичну роботу”, - додав Ар’єв.

"Хамло має понести відповідальність": Нардепка Геращенко звинуватила Стефанчука в сексизмі

вівторок, 21 травень 2024, 19:15

Народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко звинувачує голову Верховної Ради Руслана Стефанчука в сексизмі. Той нібито назвав її «дівчинкою» під час засідання парламенту. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі, передають Па...

Сі Цзиньпін відмовив: Путін знову повернувся з Китаю до РФ із "розбитим серцем", – Bloomberg

вівторок, 21 травень 2024, 18:50

Глава Кремля Володимир Путін повернувся з поїздки до Китаю в Москву ні з чим. Голова КНР Сі Цзіньпін дав зрозуміти, що не так уже й зацікавлений у "Силі Сибіру 2". Про це колумніст і оглядач Девід Фіклінг написав для Bloomberg. Повідомляється, що Путін...