
Народні депутати Єгор Соболєв та Олег Ляшко побилися біля заблокованої трибуни за мікрофон. 13 липня низка нардепів заблокували трибуну Верховної Ради під час розгляду питання про Конституційний суд України. Про це пише УНІАН, передають Патріоти України.
Пізніше до трибуни пропустили лідера Радикальної партії Олега Ляшка, який виступив із заявою щодо незаконності голосування за Конституційний суд і обрушився критикою на колег-нардепів. Однак посеред виступу Ляшка нардеп Єгор Соболєв, який був серед блокувальників трибуни, почав виривати мікрофон у лідера "радикалів".
Після цього біля трибуни виникла бійка між нардепами від Радикальної партії і "Самопомочі". Зрештою Ляшку все ж дали можливість виступити. Після виступу він покинув трибуну, а нардепи від "Самопомочі" продовжили блокувати трибуну.
Відео NewsOne:
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...