"Богохульство розкольника": У Москві сербський патріарх прокоментував прохання України про автокефалію

Сербський клірик назвав усіх, хто допоможе створенню в Україні єдиної автокефальної церкви, "ворогами всіх православних слов'янських народів".

Патріарх Cербський Іриней. Фото:spzh.news

Патріарх Сербський Іриней під час візиту в Москву різко розкритикував тих, хто просить у Константинопольського патріарха томосу про автокефальну помісну українську церкву. Про це повідомляє сайт Сербської православної церкви, інформують Патріоти України.

"Сьогодні мученицька Українська православна церква, де Святий князь Володимир хрестив народ Святої Русі, осквернена богохульством розкольника, насильством і кровопролиттям. Сербська православна церква повністю підтримує єдність і цілісність Російської православної церкви і рішуче засуджує дії уніатів і розкольників, які рвуть одяг Христовий в місті святої купелі київського хрещення, продавши свій народ ворогам віри", - заявив Іриней.

Сербський клірик також назвав усіх, хто допоможе створенню в Україні єдиної автокефальної церкви, "ворогами всім православним слов'янським народам".

"Кожен, хто допоможе українським розкольникам, ворог не тільки Російської церкви і руського міра, але і всіх православних слов'янських народів і всього православного світу", - додав Іриней.

Слід додати, що у Москві сербського патріарха нагородили відзнакою Міжнародного фонду єдності православних народів.

"Українська делегація не поїде на сесію ПАРЄ", - голова комітету ВР з питань зовнішньої політики

субота, 21 вересень 2019, 12:20

Рада виявила послідовність, підтримавши демарш своїх колег по парламенту попереднього скликання, через повернення делегації держави-агресора до засідань ПАРЕ. Нардеп від "Слуги народу", голова комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко на...

Помста за Крим: Експерт з водних ресурсів розповів про наслідки, якщо Росія наважиться та спроможеться відвести від України води Дніпра

субота, 21 вересень 2019, 12:06

Росію можуть чекати міжнародні санкції в разі, якщо вона зважиться перекрити воду Дніпра для України. Про це в подкасті "Радіо Свобода" заявив Михайло Яцюк, заступник директора Інституту водних проблем і меліорації України, коментуючи погрози з боку чи...