"Богохульство розкольника": У Москві сербський патріарх прокоментував прохання України про автокефалію

Сербський клірик назвав усіх, хто допоможе створенню в Україні єдиної автокефальної церкви, "ворогами всіх православних слов'янських народів".

Патріарх Cербський Іриней. Фото:spzh.news

Патріарх Сербський Іриней під час візиту в Москву різко розкритикував тих, хто просить у Константинопольського патріарха томосу про автокефальну помісну українську церкву. Про це повідомляє сайт Сербської православної церкви, інформують Патріоти України.

"Сьогодні мученицька Українська православна церква, де Святий князь Володимир хрестив народ Святої Русі, осквернена богохульством розкольника, насильством і кровопролиттям. Сербська православна церква повністю підтримує єдність і цілісність Російської православної церкви і рішуче засуджує дії уніатів і розкольників, які рвуть одяг Христовий в місті святої купелі київського хрещення, продавши свій народ ворогам віри", - заявив Іриней.

Сербський клірик також назвав усіх, хто допоможе створенню в Україні єдиної автокефальної церкви, "ворогами всім православним слов'янським народам".

"Кожен, хто допоможе українським розкольникам, ворог не тільки Російської церкви і руського міра, але і всіх православних слов'янських народів і всього православного світу", - додав Іриней.

Слід додати, що у Москві сербського патріарха нагородили відзнакою Міжнародного фонду єдності православних народів.

Бити Мордор по-новому: Новітня українська розробка що перевершує світові аналоги

середа, 19 лютий 2020, 0:20

Станковий автоматичний гранатомет УАГ-40, став першою серійною розробкою українських зброярів в цьому напрямку. Модель розробили на КБ «Точні механізми» для заміни застарілого радянського гранатомета АГС-17. Його виробництво було налагоджене на ПрАТ «З...

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...