"Боярышник" явно не настоялся еще": Політолог порівняв реакцію росіян на фото Порошенка та Суркова із черепом

Якщо череп - це дуже погана символіка, та українському президенту не можна навіть фотографуватися на його тлі, то чому Владислав Сурков придбав собі взагалі аксесуар із ним?

Владислав Сурков явно не проти черепів. Фото: соцмережі.

Вже два дні російські ЗМІ штормить від того, що нібито сталося в Україні. Набирає обертів істерика «Порошенко сфотографувався з десантником з черепом і кістками на символіці!», передають Патріоти України.

Російські пропагандисти заявляють, що Петро Порошенко в Житомирі свідомо вирішив сфотографуватися, ставши саме біля того бійця, у якого на формі емблема танкової дивізії СС «Мертва голова». Російські ЗМІ повідомляють, що вони поважають законодавство РФ і тому не можуть собі дозволити опублікувати скандальне фото. Росіяни нагадують, що Нюрнберзький трибунал після закінчення Другої світової війни визнав всіх тих, хто воював в рядах СС злочинцями.

Український політолог Олексій Голобуцький зазначив, що у росіян страшна фобія на черепа, хоча, скоріше, ні, не фобія: в той же день з'явилося свіже фото помічника Путіна Владислава Суркова з тростиною, а на палиці - череп. І все нормально, ніяких істерик не було, ніяких асоціацій з «есесівцями». «Якісь вони непослідовні ці росіяни. Або "бояришнік" не настоявся ще», - резюмував політолог.

Після інциденту з російським винищувачем: США змінили маршрути розвідувальних дронів над Чорним морем

вівторок, 28 березень 2023, 21:00

Після інциденту з російським винищувачем США вирішили направити свої розвідувальні БПЛА далі на південь над Чорним морем. Таке рішення обмежує здатність збирати розвіддані. Про це повідомляє CNN із посиланням на високопоставленого американського військ...

Росіянка розридалась на величезному кладовищі "вагнерівців" (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 20:28

У мережі опублікували відео, на якому росіянка показує величезне кладовище найманців ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї. Відповідне відео опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Повідомляється, що це відео зробила жителька міст...