"Боярышник" явно не настоялся еще": Політолог порівняв реакцію росіян на фото Порошенка та Суркова із черепом

Якщо череп - це дуже погана символіка, та українському президенту не можна навіть фотографуватися на його тлі, то чому Владислав Сурков придбав собі взагалі аксесуар із ним?

Владислав Сурков явно не проти черепів. Фото: соцмережі.

Вже два дні російські ЗМІ штормить від того, що нібито сталося в Україні. Набирає обертів істерика «Порошенко сфотографувався з десантником з черепом і кістками на символіці!», передають Патріоти України.

Російські пропагандисти заявляють, що Петро Порошенко в Житомирі свідомо вирішив сфотографуватися, ставши саме біля того бійця, у якого на формі емблема танкової дивізії СС «Мертва голова». Російські ЗМІ повідомляють, що вони поважають законодавство РФ і тому не можуть собі дозволити опублікувати скандальне фото. Росіяни нагадують, що Нюрнберзький трибунал після закінчення Другої світової війни визнав всіх тих, хто воював в рядах СС злочинцями.

Український політолог Олексій Голобуцький зазначив, що у росіян страшна фобія на черепа, хоча, скоріше, ні, не фобія: в той же день з'явилося свіже фото помічника Путіна Владислава Суркова з тростиною, а на палиці - череп. І все нормально, ніяких істерик не було, ніяких асоціацій з «есесівцями». «Якісь вони непослідовні ці росіяни. Або "бояришнік" не настоявся ще», - резюмував політолог.

"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено: