Бракує грошей і людей: Карабахський конфлікт Путін вже не витягує, - експерт (відео)

Однак не варто очікувати деескалації конфлікту на Донбасі через те, що Росія воює і в Сирії, і в Україні, вважає Ігор Семиволос.

Ілюстрація:www.news-cloud.net

У Росії достатньо ресурсів, аби воювати на декілька фронтів, проте її ресурси вже на межі. Про це в ефірі Еспресо.TV заявив директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, інформують Патріоти України.

Він уточнив, що не варто очікувати деескалації конфлікту на Донбасі через те, що Росія воює і в Сирії, і в Україні.

"Я не думаю що варто сподіватися на це, тому що у Росії поки що достатньо ресурсу, аби діяти на декілька фронтів", - заявив експерт.

Він зауважив, що на сьогодні очевидно, що Карабаський конфлікт вони (росіяни, - ред.) вже не витягують і "це вже позитивний сигнал, що їх ресурси на межі".

Семиволос також повідомив, що за останні дні відбулося потужне загострення ситуації у Сирії і перемир'я, про яке домовлялися США і Росія, практично зірване.

У партії Вакарчука мають умови коаліції з Порошенком і Тимошенко (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:24

Лідер політсили заявив, що переговори про створення коаліції партія почне після оголошення офіційного оголошення результатів виборів Центральною виборчою комісією. Партія "Голос" готова вести переговори про створення коаліції з партіями "Європейська со...

Другий номер "Голосу" розповіла, кого вони готові делегувати в прем'єри (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:00

"Голос" уже підготував свій проєкт коаліційної угоди, який будуть пропонувати підписати потенційним партнерам. Голова партії "Голос", другий номер у її виборчому списку Юлія Клименко заявила, що політсила готова делегувати Святослава Вакарчука на посад...