Бракує грошей і людей: Карабахський конфлікт Путін вже не витягує, - експерт (відео)

Однак не варто очікувати деескалації конфлікту на Донбасі через те, що Росія воює і в Сирії, і в Україні, вважає Ігор Семиволос.

Ілюстрація:www.news-cloud.net

У Росії достатньо ресурсів, аби воювати на декілька фронтів, проте її ресурси вже на межі. Про це в ефірі Еспресо.TV заявив директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, інформують Патріоти України.

Він уточнив, що не варто очікувати деескалації конфлікту на Донбасі через те, що Росія воює і в Сирії, і в Україні.

"Я не думаю що варто сподіватися на це, тому що у Росії поки що достатньо ресурсу, аби діяти на декілька фронтів", - заявив експерт.

Він зауважив, що на сьогодні очевидно, що Карабаський конфлікт вони (росіяни, - ред.) вже не витягують і "це вже позитивний сигнал, що їх ресурси на межі".

Семиволос також повідомив, що за останні дні відбулося потужне загострення ситуації у Сирії і перемир'я, про яке домовлялися США і Росія, практично зірване.

Хіти тижня. Скільки українців вважають Росію державою-агресором: Соціологи оприлюднили цікаві дані

п’ятниця, 28 лютий 2020, 1:00

На даний час 54,4% українців розглядають Росію як державу-агресора, що загрожує існуванню України як держави, і з якою не слід підтримувати жодних стосунків. Про це свідчать результати соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведе...

Хіти тижня. Йшов шостий рік війни..: ВМФ РФ продовжує отримувати українські двигуни для своїх літаків-амфібій

п’ятниця, 28 лютий 2020, 0:35

В лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» з України було відправлено 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 60 кН, але не більше 80 кН. Зазначимо, в лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» з України було відправлено ...