Бракує грошей і людей: Карабахський конфлікт Путін вже не витягує, - експерт (відео)

Однак не варто очікувати деескалації конфлікту на Донбасі через те, що Росія воює і в Сирії, і в Україні, вважає Ігор Семиволос.

Ілюстрація:www.news-cloud.net

У Росії достатньо ресурсів, аби воювати на декілька фронтів, проте її ресурси вже на межі. Про це в ефірі Еспресо.TV заявив директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос, інформують Патріоти України.

Він уточнив, що не варто очікувати деескалації конфлікту на Донбасі через те, що Росія воює і в Сирії, і в Україні.

"Я не думаю що варто сподіватися на це, тому що у Росії поки що достатньо ресурсу, аби діяти на декілька фронтів", - заявив експерт.

Він зауважив, що на сьогодні очевидно, що Карабаський конфлікт вони (росіяни, - ред.) вже не витягують і "це вже позитивний сигнал, що їх ресурси на межі".

Семиволос також повідомив, що за останні дні відбулося потужне загострення ситуації у Сирії і перемир'я, про яке домовлялися США і Росія, практично зірване.

Білоруські компанії постачають власну продукцію бойовикам ОРДЛО під виглядом "гуманітарної допомоги" з РФ

неділя, 17 листопад 2019, 14:45

Варто зазначити, що за оцінками експертів, до 30% товарів народного вжитку в окупованих районах Луганської і Донецької областей – білоруські. Вп'яте за останні тижні вантажні автомобілі з написом "Гуманітарна допомога з Російської Федерації" прибули в ...

Помічник Зеленського посилено спілкується з Сурковим та Козаком, - Безсмертний (відео)

неділя, 17 листопад 2019, 13:58

Андрій Єрмак створив підстави для підриву довіри до України на міжнародній арені. Помічник президента України Андрій Єрмак має контакти з російським віце-прем’єром українського походження Дмитром Козаком, відповідальним за політику Путіна на Донбасі Вл...