"Братська допомога" Путіна: Найманцям на Донбасі прислали прострочені боєприпаси

Відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій російських боєприпасів шляхом їхнього підриву.

Росіяни вирішили "допомагати" неякісними боєприпасами. Ілюстрація: соцмережі.

В окупантів на Донбасі почалися серйозні проблеми зі зберіганням та експлуатацією боєприпасів. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив", нардеп від "Народного фронту" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

За його даними, відразу на декількох "полігонах" проводиться утилізація невеликих партій боєприпасів шляхом їхнього підриву (на південь від Горлівки у кар'єрах і на "полігонах"). "Головна причина — поставка із РФ боєприпасів із простроченим терміном придатності, коли їхнє використання небезпечне для самих бойовиків", — пояснив він.

За словами Тимчука, зважаючи на поставки протягом останнього півріччя із Росії великих партій боєприпасів різних типів, у окупантів гостро не вистачає місць зберігання та спеціалізованих складів, а також відповідних фахівців і технологій.

"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...

"Рятує власну шкуру, але": Лукашенка попередили про бунт у разі нападу на Україну

неділя, 28 червень 2026, 11:50

Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...