Британський міністр МЗС спробує переконати США не поступатися РФ щодо Донбасу - The Sunday Times

Під час поїздки до Вашингтона Борис Джонсон спробує налагодити відносини з адміністрацією Дональда Трампа.

Борис Джонсон. Фото:BBC.com

Глава МЗС Великобританії Борис Джонсон під час поїздки до Вашингтона спробує переконати США бути менш поступливими з РФ у питанні військової агресії на Донбасі. Про це пише британське видання The Sunday Times, передають Патріоти України.

Відзначається, що він обговорить з представниками американської влади майбутню поїздку в Москву, де буде піднімати тему російської агресії в Україні.

Видання пише, що Джонсон під час свого візиту до американської столиці хоче налагодити відносини з адміністрацією президента США Дональда Трампа після скандалу з нібито прослуховуванням британською розвідкою його телефонних розмов під час виборчої кампанії.

Тримайтесь: На Міністерство оборони замість Полторака Зеленський готує Юрія Бутусова - журналіст

четвер, 23 травень 2019, 18:39

Новий президент впевнений, що журналісту вистачить відповідних знань та здібностей, раз він писав на військову тематику протягом останніх п'яти років. Журналіст Юрій Бутусов може стати новим міністром оборони України, повідомив український журналіст ...

Президент Зеленський зробив ляп, назвавши Велику Британію "старушкою": Посол в Україні Джудіт Гоф відповіла

четвер, 23 травень 2019, 18:08

Президенту треба звикати до свого високого статусу, і слідкувати за власним язиком. Як казав Парубій на інавгурації : "Було весело!". Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на iForum, дозволив собі недипломатичну фривольність, назвавши Вели...