Британський міністр МЗС спробує переконати США не поступатися РФ щодо Донбасу - The Sunday Times

Під час поїздки до Вашингтона Борис Джонсон спробує налагодити відносини з адміністрацією Дональда Трампа.

Борис Джонсон. Фото:BBC.com

Глава МЗС Великобританії Борис Джонсон під час поїздки до Вашингтона спробує переконати США бути менш поступливими з РФ у питанні військової агресії на Донбасі. Про це пише британське видання The Sunday Times, передають Патріоти України.

Відзначається, що він обговорить з представниками американської влади майбутню поїздку в Москву, де буде піднімати тему російської агресії в Україні.

Видання пише, що Джонсон під час свого візиту до американської столиці хоче налагодити відносини з адміністрацією президента США Дональда Трампа після скандалу з нібито прослуховуванням британською розвідкою його телефонних розмов під час виборчої кампанії.

"Не хочу лякати": Скабєєва влаштувала істерику через можливу атаку українських дронів на Москву (відео)

субота, 1 квітень 2023, 6:34

Кремлівські пропагандисти влаштували чергову істерику у своєму телевізійному шоу. Цього разу росіян почали лякати можливою атакою українських дронів на Москву, передають Патріоти України. Рупор кремлівської пропаганди вкотре почала лякати росіян, мовля...

Оцінка американського генштабу: Генерал Міллі прокоментував ймовірність перемоги України в цьому році

субота, 1 квітень 2023, 6:07

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що перемога України у війні проти Росії в цьому році є малоймовірною, хоч і не сказав, що "цього не можна зробити". . "Я не думаю, що це буде зроблено в найближчій перспекти...