
43-й президент США Джордж Буш-молодший розповів нинішньому главі держави Дональду Трампу, як потрібно спілкуватися з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це екс-президент Сполучених Штатів сказав в ефірі каналу "Fox Business", передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки.
Буш-молодший вважає, що Трампу слід бути напоготові при роботі з російським президентом, оскільки той є "розумним тактиком" і хоче, щоб у Росії рівень впливу був як у Радянського Союзу.
Екс-президент США вважає, що приймаючи рішення Путін керується логікою "я буду у виграші, а США програють".
"Він дуже агресивний чоловік і хоче відновити вплив, яким користувався Радянський Союз, хоча такої країни більше немає", - заявив Буш-молодший.
При цьому Буш радить Дональду Трампу бути з Путіним "не войовничим, а дуже наполегливим".
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...