"Був зачищений": Захарова заявила, що відомого російського письменника в Україні виключили зі шкільної програми

За словами спікера МЗС РФ, керівництво України "ще пам'ятає Крилова й активно його використовує, а дітям уже не треба".

Марія Захарова. Фото: Cosmopolitan.

Офіційний представник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова 22 лютого на брифінгу, стенограму якого опублікувало її відомство, заявила про виключення зі шкільної програми в Україні байок російського письменника Івана Крилова, передають Патріоти України.

"Було зачищено і шкільну програму. Зокрема, було прибрано багато творів класиків російської літератури, наприклад, байки Крилова. Хоча ще у 2016 році міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у відкритій полеміці з народним депутатом, членом фракції Блоку Петра Порошенка Сергієм Лещенком, який заявив, що глава МВС може прийти до влади, використовуючи підлеглі йому силові структури, використав цитату з байки Крилова: "Ай, Моська! Знать, она сильна, раз лает на слона", – сказала Захарова.

За її словами, керівництво України "ще пам'ятає Крилова й активно його використовує, а дітям уже не треба". "Потім дітям будуть розповідати, що це був, напевно, якийсь великий давньоукраїнський письменник, поет. Це страшно. Світ через це проходив. Страшно уявити, що це відбувається на європейському просторі", – зазначила речниця МЗС РФ.

Згідно з навчальними програмами, опублікованими на сайті Міністерства освіти і науки України, байки Крилова вивчають у шостому класі на уроках зарубіжної літератури.

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...

"Румыны хорошо помнят Чаушеску, и до чего может дойти страна, когда коррупция и непотизм становятся нормой для власти", - Береза

середа, 28 жовтень 2020, 15:28

"В ноябре 2017 года боле сотни тысяч румын вышли на улицы Бухареста. В Клуж-Напока, Констанца, Яссы, Сибиу прошли митинги, на которые вышли тысячи местных жителей", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:. "Причи...