"Чем Киев хуже Каракаса?": Журналіста Путіна рознесли за нахабний випад на адресу України

​Заяву журналіста Кремля про те, що президентів у Венесуелі та Україні, нібито "призначає Трамп", розкритикували і нагадали Дмитру Смирнову особливості виборів в самій Росії.

Петро Порошенко і Дональд Трамп. Фото: Твіттер.

Російський журналіст Дмитро Смирнов нарвався на шквал критики за безглузду заяву про президентські вибори в Україні. У Twitter Смирнов висловився про революцію в Венесуелі, в ході якої було повалено президента Ніколаса Мадуро, передають Патріоти України.

Замість нього новим лідером був оголошений глава парламенту Хуан Гуайдо, якого визнали США і ще ряд держав. "Якщо президент США може призначити президента Венесуели, чому він не може призначити президента України? Чим Київ гірше Каракаса?'' — написав Смирнов.

Заяву журналіста Кремля не оцінили користувачі мережі, розкритикувавши його і вказавши на особливість виборів в Росії: "Діма, тебе скоро свої ж повісять", "І тільки в РФ президент призначається президентом Росії. Вже 20 років поспіль", "Якщо журналістом кремлівського пулу беруть ідіота, це означає, що і в Кремлі ідіоти?"

Хіти тижня. Не просто "ручні тваринки": З'явилася жорстка фотожаба на заяву Богдана про нардепів від "Слуги народу"

понеділок, 23 вересень 2019, 2:00

У відповідь на заяву глави Офісу президента Андрія Богдана, що серед депутатів від фракції "Слуга народу" є божевільні, у мережі з'явилася фотожаба. Варто зауважити, що Андрій Богдан назвав частину нардепів від фракції "Слуга народу" божевільними, пере...

Хіти тижня. "В России усиливается раскол и зреет открытый конфликт", - Ейдман

понеділок, 23 вересень 2019, 1:00

"Путинские СМИ любят пугать население развалом России. А ведь страна давно в процессе распада. Она подобна растрескавшемуся оконному стеклу, которое кое-как держится в раме, но если кто-то решится надавить на него, разлетится на множество осколков", - ...