Скористався чорним ходом: Порошенко здивував активістів поведінкою у Дніпрі

У Дніпрі на заході Петро Порошенко відмовився заходити через головний вхід і знову скористався чорним, що втекти від десятка активістів з плакатами "Хто замовив Катю Гандзюк?". Про це заявили у Facebook-спільноті щодо розслідування вбивства Гандзюк, повідомляють Патріоти України.

"Так от, пан президент знову втік. Знову втік на чорний хід і через нього знову намагався вийти з заходу. Але активісти його все одно зустріли. Порошенко і його оточення бачили і плакати, і наших людей, і питання почули, але швидко втікли в машини.

Більше того трансляцію, яку вів Артем Романюков, намагалися зірвати дивними методами – наярювали на телефон, а потім спамили у вайбері, щоб вимикалась фб-трансляція. Коли на ці номери передзвонювали – ніхто не відповідав. Після акції дзвінки та повідомлення припинились. Втік президент, втікли з ним і недоранкери", – повідомили активісти.

Люди тримали в руках плакати з перекресленими прізвищами голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука.

"Ми будемо переслідувати Петра Порошенка доки третій замовник вбивства - Владислав Мангер - не заїде на СІЗО, чого досі не може добитись гепрокурор Юрій Луценко", - заявили активісти.

Ракетна атака проти України: Стало відомо про вбитих і поранених цивільних на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 15:20

В результаті ракетної атаки ворога по селу Новософіївка Запорізького району, пошкоджено приватні будинки мирних жителів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух. . «За попередньою інформацією, двоє загиблих та двоє поранених», – йдетьс...