Скористався чорним ходом: Порошенко здивував активістів поведінкою у Дніпрі

У Дніпрі на заході Петро Порошенко відмовився заходити через головний вхід і знову скористався чорним, що втекти від десятка активістів з плакатами "Хто замовив Катю Гандзюк?". Про це заявили у Facebook-спільноті щодо розслідування вбивства Гандзюк, повідомляють Патріоти України.

"Так от, пан президент знову втік. Знову втік на чорний хід і через нього знову намагався вийти з заходу. Але активісти його все одно зустріли. Порошенко і його оточення бачили і плакати, і наших людей, і питання почули, але швидко втікли в машини.

Більше того трансляцію, яку вів Артем Романюков, намагалися зірвати дивними методами – наярювали на телефон, а потім спамили у вайбері, щоб вимикалась фб-трансляція. Коли на ці номери передзвонювали – ніхто не відповідав. Після акції дзвінки та повідомлення припинились. Втік президент, втікли з ним і недоранкери", – повідомили активісти.

Люди тримали в руках плакати з перекресленими прізвищами голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука.

"Ми будемо переслідувати Петра Порошенка доки третій замовник вбивства - Владислав Мангер - не заїде на СІЗО, чого досі не може добитись гепрокурор Юрій Луценко", - заявили активісти.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...