Скористався чорним ходом: Порошенко здивував активістів поведінкою у Дніпрі

У Дніпрі на заході Петро Порошенко відмовився заходити через головний вхід і знову скористався чорним, що втекти від десятка активістів з плакатами "Хто замовив Катю Гандзюк?". Про це заявили у Facebook-спільноті щодо розслідування вбивства Гандзюк, повідомляють Патріоти України.

"Так от, пан президент знову втік. Знову втік на чорний хід і через нього знову намагався вийти з заходу. Але активісти його все одно зустріли. Порошенко і його оточення бачили і плакати, і наших людей, і питання почули, але швидко втікли в машини.

Більше того трансляцію, яку вів Артем Романюков, намагалися зірвати дивними методами – наярювали на телефон, а потім спамили у вайбері, щоб вимикалась фб-трансляція. Коли на ці номери передзвонювали – ніхто не відповідав. Після акції дзвінки та повідомлення припинились. Втік президент, втікли з ним і недоранкери", – повідомили активісти.

Люди тримали в руках плакати з перекресленими прізвищами голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука.

"Ми будемо переслідувати Петра Порошенка доки третій замовник вбивства - Владислав Мангер - не заїде на СІЗО, чого досі не може добитись гепрокурор Юрій Луценко", - заявили активісти.

"Ніхто не вірив, що можна утримати місто більше тижня, максимум двох": У Міноборони розкрили, хто і як очолює оборону Бахмута

вівторок, 21 березень 2023, 6:06

У Міністерстві оборони повідомили, що обороною Бахмута керує бригадний генерал Андрій Гнатов. Про це зокрема повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram. За її словами, безпосередньо у Бахмуті здійснюють оборону комбриги 93-ї бригади ...

Тримайте слово, панове! МЗС України викликав посла Ізраїлю, щоб висловити невдоволення - ЗМІ

вівторок, 21 березень 2023, 5:54

Міністерство закордонних справ України 20 березня викликало посла Ізраїлю в Україні Міхаеля Бродського для обговорення виконання домовленостей, досягнутих під час візиту міністра закордонних справ Ізраїлю Елі Коена до Києва в середині лютого. Джерело: ...