
Президент України Петро Порошенко висловив вдячність країнам G7 за рішення щодо продовження санкцій проти Російської Федерації, назвавши цю подію дипломатичною перемогою нашої держави. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу Інтер, передають Патріоти України.
"Внаслідок наших інтенсивних консультацій, мого візиту до Японії, де тоді готувалася зустріч країн Великої сімки, інтенсивних переговорів з нашими партнерами по Великій сімці, це призвело до наступного: на цьому тижні "Велика сімка" у Токіо прийняла рішення не просто про продовження санкцій проти Росії, але у випадку загострення чи у випадку необхідності - і посилення зазначених санкцій проти Росії. Бо це є єдиний інструмент, який забезпечує виконання узятих Росією на себе зобов'язань. І я надзвичайно вдячний і вважаю, що це є наша перемога", - сказав Порошенко.
Він також зауважив, що загалом травень для України дуже успішний: перемога співачки Джамали на пісенному конкурсі "Євробачення", повернення Надії Савченко додому, а також рішення країн G7, що свідчить про дипломатичну перемогу нашої держави. "Я сподіваюся, що і по реформах на цьому тижні будемо мати продовження цієї серії успіхів", - наголосив Глава держави.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...