Бойовики за минулу добу 48 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України на Донбасі. Про це повідомляє прес-центр АТО, передають Патріоти України.
"За минулу добу п'ятеро військовослужбовців Збройних сил України отримали поранення. Двоє українських воїнів загинули", - йдеться в повідомленні.
Епіцентром вогневого протистояння в понеділок був Маріупольський напрямок. З мінометів калібру 82 мм, зенітної установки ЗУ-23-2, гранатометів і великокаліберних кулеметів ворог обстрілював захисників Березового. Морських піхотинців в районі Гнутового і Водяного накривали вогнем з БМП. Гранатомети різних систем противник застосовував для ураження позицій під Богданівкою і Чермаликом, а з великокаліберних кулеметів намагався потрапити в захисників Широкиного і Красногорівки. В районі Гнутового активізувалися ворожі снайпери.
На Донецькому напрямку найгарячіше було поблизу Авдіївки і шахти Бутівка, де бойовики обстріляли українські опорні пункти з мінометів калібрів 120 мм і 82 мм, гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів. З мінометів калібру 82 мм, гранатометів і стрілецької зброї противник вів вогонь в районі Пісок. По захисниках Верхньоторецька ворог бив з гранатометів, а по українським військовослужбовцям поблизу Кам'янки - з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
На Луганському напрямку опорні пункти в районі Кримського ворог обстріляв з міномета калібру 120 мм. Щоб погасити вогневу активність противника, сили АТО відкривали вогонь.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....