Четвертий Рейх у розпачі: "Очень хорошо поработали американцы. У нас нет таких денег", - голова "Россотрудничества" про свій провал в Україні

За словами чиновниці, американці роздали різним організаціям в Україні $ 1,5 млрд, а Росія нібито принципово не займається «підривом режимів».

Керівник "Росспівробітництва" в Києві Костянтин Воробйов після зустрічі з активістами. Фото: соцмережі.

Глава Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, які проживають за кордоном, і з міжнародної гуманітарної співпраці (Росспівробітництво) Елеонора Митрофанова під час дискусії на Петербурзькому міжнародному економічному форумі звинуватила американців в провалі «м'якої сили» Росії в Україні. Про це пише видання РБК, передають Патріоти України.

«Дуже добре попрацювали американці ... У нас немає таких грошей. Ми нікого не купуємо. У нас зовсім інша система роботи», - заявила Митрофанова.
За словами чиновниці, американці роздали різним організаціям в Україні $ 1,5 млрд, а Росія принципово не займається «підривом режимів». Митрофанова додала, що в Києві Росспівробітництво зіткнулося з перешкодами в роботі.

«Чинилися перешкоди з самого початку ... починаючи з підписання угоди ... У нас були суцільні проблеми з самого початку. Починаючи від розміщення, акредитації, це ще коли все було добре, довга ратифікація, не ратифікували», - поскаржилася вона.

"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...