Четвертий Рейх у розпачі: "Очень хорошо поработали американцы. У нас нет таких денег", - голова "Россотрудничества" про свій провал в Україні

За словами чиновниці, американці роздали різним організаціям в Україні $ 1,5 млрд, а Росія нібито принципово не займається «підривом режимів».

Керівник "Росспівробітництва" в Києві Костянтин Воробйов після зустрічі з активістами. Фото: соцмережі.

Глава Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, які проживають за кордоном, і з міжнародної гуманітарної співпраці (Росспівробітництво) Елеонора Митрофанова під час дискусії на Петербурзькому міжнародному економічному форумі звинуватила американців в провалі «м'якої сили» Росії в Україні. Про це пише видання РБК, передають Патріоти України.

«Дуже добре попрацювали американці ... У нас немає таких грошей. Ми нікого не купуємо. У нас зовсім інша система роботи», - заявила Митрофанова.
За словами чиновниці, американці роздали різним організаціям в Україні $ 1,5 млрд, а Росія принципово не займається «підривом режимів». Митрофанова додала, що в Києві Росспівробітництво зіткнулося з перешкодами в роботі.

«Чинилися перешкоди з самого початку ... починаючи з підписання угоди ... У нас були суцільні проблеми з самого початку. Починаючи від розміщення, акредитації, це ще коли все було добре, довга ратифікація, не ратифікували», - поскаржилася вона.

Хіти тижня. Може, ще раз Путіну в очі зазирнути? Російські окупанти під час перемир'я риють траншеї і наближаються впритул до позицій ЗСУ. Захисникам України протидіяти заборонено

субота, 8 серпень 2020, 3:00

"Гібриди" Путіна копають нові траншеї і наближаються впритул до позицій бійців ЗСУ під час перемир’я. Відповідну інформацію 1 серпня оприлюднив морпіх, який зараз воює на південному напрямку, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...