Чому Володимир Путін і Дональд Трамп можуть стати послідовниками ідей Адольфа Гітлера, - Гаррі Каспаров

Нацистський фюрер також не відразу став світовим агресором, а тільки після приходу до влади.

Російський опозиціонер Гаррі Каспаров. Фото: putinavotstavku.org"Після моєї маленької жарти про плагіат я хотів би спростувати одну з найбільш виснажливих дискусій щодо диктатури, з якою я зіткнувся в мої роки. Путін не Гітлер! Трамп не Гітлер! Ого, вітаю! Ви провалили основний урок історії і не повинні повторювати цього!" - пише Каспаров на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

Політик відзначає, що Путін, звичайно ж, не Гітлер, а Трамп не є Путіним. Однак Гітлер теж не відразу став Гітлером, але як тільки він взяв владу в свої руки, то ліберальна Німеччина стала фашистською машиною смерті. Щоб стати божевільним, Гітлеру знадобилися роки.

Каспаров далі пише, що недоречно порівнювати Путіна і Трампа з Гітлером зразка 1943 року, і цей аргумент часто наводиться захист російського президента після того, як Путін здійснив інтервенцію в сусідню країну на етнічному ґрунті. Він підкреслив, що легендарна книга Mein Kampf була написана в той момент, коли Гітлер сидів у в'язниці в 1923-1924 роках, і цей твір має стати смертельним попередженням для народу, що може статися, якщо людина з такими поглядами прийде до влади.

Каспаров рішуче підкреслив, що не можна робити твердження про те, що Путін не Гітлер і Трамп теж не Гітлер, враховуючи той факт, що Дональд Трамп найчастіше застосовує схожу тактику і висловлює аналогічну експресію, очевидно, натякаючи на те, що нацистський фюрер також не відразу став світовим агресором.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 28 травня

четвер, 28 травень 2026, 7:02

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 28.05.26 орієнтовно склали:

Це все погано закінчиться: Відомий Z-блогер закликав підписників не дуже тішитися погрозам Кремля бити по "центрах прийняття рішень" у Києві

четвер, 28 травень 2026, 7:00

Російська армія, швидше за все, не зможе реалізувати свою погрозу про "системне" завдання ударів по “центрах прийняття рішень” у Києві. Для цього вона не має сил. Таку заяву у своєму блозі зробив відомий російський Z-блогер, "розсерджений патріот" Макс...