"Да, мы наследники Золотой Орды. Русские переняли монгольский тип власти - власть насилия", - російський історик

Юрій Пивоваров підтвердив, що російська влада історично перейняла монгольський спосіб правління державою - беззаперечне правління однієї людини.

Юрій Пивоваров. Фото: fenixclub.com.

Російський історик Юрій Пивоваров в ефірі на телеканалі «Росія» підтвердив спадковість РФ від Золотої Орди, повідомляють Патріоти України.

"Монгольський тип влади, це коли одна людина - все, а інші - ніщо. Монгольський тип влади заперечує будь-які домовленості, будь-яку конвенцію. Монгольська влада - це виключно влада насилля. І російські князі перейняли саме цю культуру влади", - сказав історик, виступаючи перпед студентами з лекцією.

"Хан переїхав в Кремль - Москва отатарилася і омонголилася", - резюмував Юрій Пивоваров.

Хіти тижня. Мутити воду в Україні їй замало: Скандальна екс-регіоналка обурилася весіллю принца Гаррі та Меган Маркл

понеділок, 28 травень 2018, 11:00

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко обурена сумою, яка була витрачена на королівське весілля принца Гаррі та Меган Маркл. "Витрати на безпеку весілля принца Гаррі та Меган Маркл склали 43 мільйони доларів. Усе інше - капелюшк...

Хіти тижня. "Привіт ... мусорам! Скоро будемо палити ... мусорів!": Нардеп вразив своєю заявою

понеділок, 28 травень 2018, 10:00

Перебування на стадіоні в оточенні енергійних ультрас радикально вплинуло на народного обранця з нестійкою психікою після перебування на війні. Позафракційний народний депутат, ветеран-доброволець, екс "азовець" Олега Петренко написав в мережі, що скор...