"Да, мы наследники Золотой Орды. Русские переняли монгольский тип власти - власть насилия", - російський історик

Юрій Пивоваров підтвердив, що російська влада історично перейняла монгольський спосіб правління державою - беззаперечне правління однієї людини.

Юрій Пивоваров. Фото: fenixclub.com.

Російський історик Юрій Пивоваров в ефірі на телеканалі «Росія» підтвердив спадковість РФ від Золотої Орди, повідомляють Патріоти України.

"Монгольський тип влади, це коли одна людина - все, а інші - ніщо. Монгольський тип влади заперечує будь-які домовленості, будь-яку конвенцію. Монгольська влада - це виключно влада насилля. І російські князі перейняли саме цю культуру влади", - сказав історик, виступаючи перпед студентами з лекцією.

"Хан переїхав в Кремль - Москва отатарилася і омонголилася", - резюмував Юрій Пивоваров.

Миттєва окупація Азовського моря: Тука висміяв заяву "невдалої копії Жириновського"

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:16

Технічно можливості заблокувати Азов для України у Росії є, але у Франца Клінцевича недостатньо повноважень, щоб приймати такі важливі рішення. В Україні не злякалися погроз російських депутатів закрити Керченську протоку і Азовське море для українськи...

Хіти тижня. Лаврова і Пєскова штовхали, як звичайних холуїв: У Сингапурі поліція відтерла "ближніх бояр" від Путіна (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:05

Наближені російського президента Володимира Путіна в черговий раз осоромилися на важливому міжнародному заході. У вівторок, 13 листопада, російський президент прибув до Сінгапуру, де проходить саміт Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН). Під ч...