"Да, мы наследники Золотой Орды. Русские переняли монгольский тип власти - власть насилия", - російський історик

Юрій Пивоваров підтвердив, що російська влада історично перейняла монгольський спосіб правління державою - беззаперечне правління однієї людини.

Юрій Пивоваров. Фото: fenixclub.com.

Російський історик Юрій Пивоваров в ефірі на телеканалі «Росія» підтвердив спадковість РФ від Золотої Орди, повідомляють Патріоти України.

"Монгольський тип влади, це коли одна людина - все, а інші - ніщо. Монгольський тип влади заперечує будь-які домовленості, будь-яку конвенцію. Монгольська влада - це виключно влада насилля. І російські князі перейняли саме цю культуру влади", - сказав історик, виступаючи перпед студентами з лекцією.

"Хан переїхав в Кремль - Москва отатарилася і омонголилася", - резюмував Юрій Пивоваров.

Хіти тижня. Скрепи в шоці: Стало відомо, як Україна може допомогти НАТО для "удару" по Москві

вівторок, 20 лютий 2018, 13:00

Україна могла б надати підтримку НАТО у вигляді транспортних засобів. Про це заявив дослідник аналітичного центру American Foreign Policy Council Стівен Бланк у своєму матеріалі для Second Line of Defense, повідомляють Патріоти України. "НАТО могло б в...

Хіти тижня. "Якась компенсація Україні": Собчак відзначилася цинічною заявою по Донбасу

вівторок, 20 лютий 2018, 12:30

Будь-яка гуманітарна допомога Донбасу з боку Росії повинна бути негайно зупинена, - заявила журналіст, кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак. В ефірі радіостанції "Ехо Москви" Собчак ще раз підкреслила, що Російська Федерація не повинна заходити на ук...