"Дай мільйон, дай мільйон": Ніжний поцілунок Яценюка та Юнкера підірвав інтернет (фото)

"Взагалі-то, коли Байден говорив Яценюку "увійти в Європу" , він, мабуть, вкладав у ці слова трохи інший сенс...", - пишуть користувачі.

Знімок підірвав соцмережі. Фото: ЖЖФотографія поцілунку голови Європейської комісії Жан-Клода Юнкера та прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка підірвала соцмережі. Знімок, зроблений перед початком зустрічі, на якій обговорювалися відносини України з Європейським Союзом у штаб-квартирі ЄС у Брюсселі 7 грудня, назвали "фото дня" і навіть придумали до нього дотепні підписи, повідомляють Патріоти України.

"Взагалі-то, коли Байден говорив Яценюку "увійти в Європу" , він, мабуть, вкладав у ці слова трохи інший сенс...", "Забирай меня скорей, увози за сто морей и целуй меня везде заработал я уже", "Цьома" в лоб, так "цьома" в лоб", "Юнкер, кста, той ще пустун походу", - пишуть користувачі під фотографією.


"В Україні ми вже працюємо": Пропагандистка Симоньян розмріялася про "звільнення" Німеччини від "фашистів" (відео)

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:27

Відома російська пропагандистка Маргарита Симоньян розмріялася про "звільнення" Німеччини від "фашистів". Вона також заявила, що в Україні нібито окупанти вже розпочали цей "процес", передають Патріоти України. Такі тези топпропагандистка Кремля озвучи...

РФ до 24 лютого влаштує один з наймасовіших ракетних ударів і піде в наступ, - аналітик

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:30

Країна-агресорка Росія до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого може влаштувати одну із наймасовіших атак по території України ракетами і дронами, передають Патріоти України. Крім цього, російські окупанти спробують піти у масовий наступ та імі...