Щоб йти наперекір президенту: "Народний фронт" підіграє Гройсману, тому що той знайшов з ними контакт - ЗМІ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зав'язав тісну співпрацю з деякими з лідерів фракції "Народний фронт" і, можливо, очолить їхню партію на майбутніх виборах.

Володимир Гройсман. Фото:ukranews.com

Про це Апострофу розповіли власні джерела, зазначають Патріоти України.

Співрозмовники уточнюють, що перенесення звіту уряду в парламенті стало можливим завдяки спікеру Верховної Ради, Андрію Парубію, з яким у Гройсмана особливо щільне співробітництво. Звіт був перенесений на кінець липня, через від'їзд у відрядження в США глави комітету ВР з питань економічної політики, "фронтовика" Андрія Іванчука (на його комітеті повинні були заслухати звіт Кабміну).

"Гройсман посилився за рахунок "Народного фронту", Парубій по суті відправив у відрядження в Штати Іванчука з формальних причин, чого у пленарні тижні зазвичай не робить, щоб Гройсман не звітував перед Радою", - повідомило виданню інформоване джерело. Втім, сам Іванчук ці чутки заперечує.

Тим часом інший народний депутат розповів, що зараз "Народний фронт" готовий робити багато що, аби йти наперекір президенту.

"Вони бачать Гройсмана хедлайнером своєї політичної сили. [Арсеній] Яценюк навряд чи буде першим номером і взагалі [навряд чи буде] балотуватися, він і так зберігає великий вплив на багато процесів. А "Народний фронт" підіграє Гройсману, тому що той знайшов з ними контакт", - говорить співрозмовник.

У той же час, джерело сумнівається, що прем'єр готовий об'єднуватися з усім "Народним фронтом", через низькі рейтинги цієї політичної сили. Але союз з окремими його представниками (зокрема, мова йде про Парубія) цілком можливий.

Прем'єр-міністра Угорщини Орбана через його нацистські заяви викликають на допит до Румунії

субота, 13 серпень 2022, 6:33

Глава Національної ради з протидії дискримінації (CNCD) сусідньої до Угорщини Румунії Асталош Чаба в п’ятницю оголосив, що викличе прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у зв’язку із скаргою на його скандальний виступ у румунському курортному містечк...

У лавах окупантів паніка: ЗСУ ударом по аеродрому в Криму зруйнували міф Путіна про "невразливість" Криму, - Bild

субота, 13 серпень 2022, 6:24

Зі знищенням російської військової авіатехніки на аеродромі "Саки" біля Новофедорівки помер і міф глави РФ Володимира Путіна про невразливість окупованого у 2014 році Криму. Стало очевидно, що Україна здатна націлитись на будь-яку точку півострова й за...