"Давайте дружить таможнями": Україна та США підпишують важливу угоду про співпрацю

Володимир Гройсман зустрінеться зі Спеціальним Уповноваженим щодо захисту митниці і кордону США Робертом Джил Керліковські.

Володимир Гройсман. Фото: РБК.

Україна і США в понеділок, 23 травня, підпишуть угоду про взаємну допомогу між митними адміністраціями. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передають Патріоти України.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрінеться зі Спеціальним Уповноваженим щодо захисту митниці і кордону США Робертом Джил Керліковські. Під час зустрічі відбудеться підписання угоди між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між митними адміністраціями.

За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, цей документ замінить собою підписаний ще у 1990 році аналог, який обумовлював співробітництво в неіснуючому зараз СРСР. Раніше Данилюк повідомив, що США нададуть $4 млн для залучення міжнародних радників, які допоможуть впровадити на українських митницях сервіс високої світової якості.

Дуже бояться: Британська розвідка пояснила, як зміна командування вплинула на діяльність флоту РФ

четвер, 18 квітень 2024, 17:50

Після заміни командувача у березні 2024 року Чорноморський флот РФ проявляє найменшу активність від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє міністерство оборони великої Британії із посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України....

"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Ч...