
Народний депутат від "Оппоблока" Михайло Добкін жорстко розкритикував уряд Росії за розширення списку санкцій проти України. Своє невдоволення політик висловив в коментарі під повідомлення прем'єра-міністра РФ Дмитра Медведєва в Twitter, передають Патріоти України.
Добкін дорікнув росіянам за рішення ввести санкції проти його однопартійців, які голосували за виключення Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна з "Опозиційного блоку". ''Внести до списку всіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції ОБ у ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави і громадян Росії?! Маразм міцнішає! Та йдіть ви нах*р зі своїми санкціями! Деб*ли, бл*дь!", — написав Добкін.
Зазначимо, крім Михайла Добкіна і його брата Дмитра від "Оппоблока" в список санкцій потрапили також Олександр Вілкул, Борис Колесников, Вадим Новінський, Юрій Воропаєв, Тетяна Бахтєєва та інші.

Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...