Депутати Держдуми запропонували вчитися в Америки, як любити батьківщину

"Незважаючи на очевидні успіхи Міноборони", у росіян "нема мотивації" служити в армії, "зате є страх", вважає депутат Держдуми В.Сисоєв.

Депутати Держдуми поставили в приклад американський патріотизм. Фото: ВВС.

Депутати Держдуми Володимир Сисоєв і Олександр Шерін підготували законопроект про правки в закон "Про держпідтримку кінематографа", щоб російське кіно стало обов'язковим до показу в усіх військових частинах країни. Зазначається, що це будуть фільми, які повністю або частково створені за рахунок держави і рекомендовані федеральним органом влади в галузі оборони, повідомляють Патріоти України з посиланням на Газета.ру.

Причому показувати їх депутати пропонують не тільки у всіх військових частинах - глядачами патріотичного кіно стануть також курсанти, кадети і слухачі військових академій.

За словами Сисоєва, "незважаючи на очевидні успіхи Міноборони", у росіян "нема мотивації" служити в армії, "зате є страх".

"Інакше працюють у США, там навіть у найнікчемнішому фільмі показують домінанту Америки і зоряно-смугастий прапор, що викликає почуття патріотизму", - зазначив депутат.

Член Громадської ради при Міністерстві оборони Олександр Шаравін стримано відреагував на пропозицію депутатів. За його словами, демонстрація російських фільмів військовослужбовцям не найголовніша проблема на порядку денному.

Офіційного коментаря Міністерства оборони Росії поки що немає.

"З глузду з'їхав, чи шо?", або "Майже поліглот, біндерівський": На урочистостях в окупованому Криму з нагоди 5-річчя анексії Путін заговорив українською

середа, 20 березень 2019, 0:02

Російський та український народи ніколи не сварилися, переконує фюрер Четвертого Рейху, підкреслюючи, що все буде добре, як приберуть режим Порошенка. "Исконный" Крим при цьому, звісно не віддасть. Президент Росії Володимир Путін під час візиту до окуп...

Що задумав Назарбаєв? Господар Казахстану не збирається відходити від влади, - експерти

вівторок, 19 березень 2019, 23:26

Нурсултан Назарбаєв залишається головою Ради безпеки, повноваження якого були при його правлінні розширені. Також він залишив за собою посаду глави партії “Нур Отан”. У вівторок, 19 березня, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив про свою ві...