Депутати Держдуми запропонували вчитися в Америки, як любити батьківщину

"Незважаючи на очевидні успіхи Міноборони", у росіян "нема мотивації" служити в армії, "зате є страх", вважає депутат Держдуми В.Сисоєв.

Депутати Держдуми поставили в приклад американський патріотизм. Фото: ВВС.

Депутати Держдуми Володимир Сисоєв і Олександр Шерін підготували законопроект про правки в закон "Про держпідтримку кінематографа", щоб російське кіно стало обов'язковим до показу в усіх військових частинах країни. Зазначається, що це будуть фільми, які повністю або частково створені за рахунок держави і рекомендовані федеральним органом влади в галузі оборони, повідомляють Патріоти України з посиланням на Газета.ру.

Причому показувати їх депутати пропонують не тільки у всіх військових частинах - глядачами патріотичного кіно стануть також курсанти, кадети і слухачі військових академій.

За словами Сисоєва, "незважаючи на очевидні успіхи Міноборони", у росіян "нема мотивації" служити в армії, "зате є страх".

"Інакше працюють у США, там навіть у найнікчемнішому фільмі показують домінанту Америки і зоряно-смугастий прапор, що викликає почуття патріотизму", - зазначив депутат.

Член Громадської ради при Міністерстві оборони Олександр Шаравін стримано відреагував на пропозицію депутатів. За його словами, демонстрація російських фільмів військовослужбовцям не найголовніша проблема на порядку денному.

Офіційного коментаря Міністерства оборони Росії поки що немає.

Хіти тижня. "Гундяєв головного мозку": Путінський патріарх розповів про злісних укрів, які хочуть свою церкву

середа, 12 грудень 2018, 0:35

Патріарх РПЦ Кирило назвав об'єднання Української церкви "ідеєю пітьми" та продовжив лякати українців "розколом" й "захопленням храмів". Так, патріарх Російської православної церкви Кирило вважає, що ініціатори створення в Україні об'єднаної церкви зар...

​"Все закончится плачевно и для Кремля, и для народа РФ": Російський експерт про провокації Кремля з Ту-160 в Венесуелі

середа, 12 грудень 2018, 0:30

На більш серйозні провокації проти потужного противника росіяни не зважаться. Проте у Вашингтоні все одно на це відреагують дуже жорстко.​. Поставки російських стратегічних бомбардувальників Ту-160 до Венесуели - це новий крок Кремля в конфлікті зі США...