Держдума підтримала плани Кремля перенести вибори президента на день анексії Криму

​У разі підписання Путіним закону Росія проведе президентські вибори 18 березня 2018 року.

Ілюстрація:https://er.ru/

Держдума прийняла в другому читанні пакет змін до виборчого законодавства, за якими вибори президента перенесуть на 18 березня - річницю анексії Криму. Про це повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, інформують Патріоти України.

Законопроекти також скасовують відкріпні посвідчення, які правозахисники називали одним з основних способів фальсифікацій на виборах. Пакет законопроектів в березні внесли до Держдуми сенатори Андрій Клішас і Анатолій Широков.

Опозиційні фракції підготували кілька десятків поправок, але всі вони були відхилені. Згідно з поправками, "якщо неділя, на яку повинні бути призначені вибори президента РФ, збігається з днем, що передує неробочому святковому дню, або ця неділя припадає на тиждень, що включає неробочий святковий день, або ця неділя в установленому порядку оголошена робочим днем, вибори призначаються на наступну неділю".

У 2018 році це буде 18 березня - день анексії Росією українського півострова Крим.

Тривога була по всій Україні: Спікер Повітряних сил пояснив сьогоднішні маневри російських МіГ-31 в Білорусі

четвер, 1 грудень 2022, 20:43

Повітряна тривога сьогодні, 1 грудня, була оголошена через маневри російського носія крилатих ракет "Кинджал" МіГ-31 в Білорусі. Як повідомив в ефірі національного телемарафону речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат, завдавати ракетних ударів п...

"Я - окупант, ніхто мені тут не радіє": РосЗМІ опублікували щоденник російського інженера, який побував у Маріуполі

четвер, 1 грудень 2022, 20:29

Схоже, що деякі російські ЗМІ наважились говорити про те, що в Україні росіянам не раді. Видання опублікувало щоденних інженера, якого відправили у відрядження в захоплений Маріуполь і той чесно розповів, що їх військові принесли у місто багато горя. Р...