Дідусь Х*йло повністю вижив з розуму: Мережа реагує на заяву Путіна про "рай для росіян" через ядерну війну

У соцмережах вважають дуже небезпечною цю заяву президента РФ і підозрюють, що Путін з’їхав з глузду у повному медичному сенсі.

Путін пообіцяв росіянам, що вони попадуть в рай після смерті. Фото: Корреспондент.net.

Користувачі соціальних мереж не оцінили "гумору" президента Російської Федерації Володимира Путіна, який не виключив сценарію ядерної війни, передають Патріоти України.

"Агресор має знати, що відплата неминуча. Ми жертви агресії, ми як мученики потрапимо в рай. А вони просто здохнуть. Тому що навіть покаятися не встигнуть", - сказав Путін на засіданні дискусійного клубу "Валдай", викликавши сміх(!) у залі.

У соцмережах вважають дуже небезпечною цю заяву президента РФ і підозрюють, що Путін з’їхав з глузду у медичному сенсі.

Москва нервує: Зрадник "руского міра" погодився свідчити в Гаазі на боці звинувачення щодо збиття вояками РФ МН17

понеділок, 27 січень 2020, 19:56

Окружний суд Гааги підтверджує, що мінімум один із підозрюваних у справі рейсу МН17 виявив бажання долучитися до судового процесу і хоче бути представленим у суді нідерландською юридичною фірмою, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ....

"Ніж у спину": КСУ відмовився розглядати закони про особливий статус Донбасу та амністію "гібридам" Путіна

понеділок, 27 січень 2020, 19:44

Спроба п'ятої колони у Верховній Раді розхитати ситуацію на користь своїх кремлівських господарів увінчалась фіаско. Велика палата Конституційного Суду відмовилася відкривати провадження щодо конституційності законів про особливий порядок самоврядуванн...