Дідусь Х*йло повністю вижив з розуму: Мережа реагує на заяву Путіна про "рай для росіян" через ядерну війну

У соцмережах вважають дуже небезпечною цю заяву президента РФ і підозрюють, що Путін з’їхав з глузду у повному медичному сенсі.

Путін пообіцяв росіянам, що вони попадуть в рай після смерті. Фото: Корреспондент.net.

Користувачі соціальних мереж не оцінили "гумору" президента Російської Федерації Володимира Путіна, який не виключив сценарію ядерної війни, передають Патріоти України.

"Агресор має знати, що відплата неминуча. Ми жертви агресії, ми як мученики потрапимо в рай. А вони просто здохнуть. Тому що навіть покаятися не встигнуть", - сказав Путін на засіданні дискусійного клубу "Валдай", викликавши сміх(!) у залі.

У соцмережах вважають дуже небезпечною цю заяву президента РФ і підозрюють, що Путін з’їхав з глузду у медичному сенсі.

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...

Зеленський розповів, кого бачить у кріслі прем'єра (відео)

субота, 24 серпень 2019, 17:14

Кандидат у прем'єри повинен буде представити людей, яких він хоче бачити серед членів уряду. Президент України Володимир Зеленський заявив, що розглядає двох кандидатів на пост прем'єр-міністра. Остаточне рішення про вибір кандидатури він прийме за тиж...