''Діра 4 на 5 метрів'': Стало відомо про масштабні ушкодження путінського авіаносця "Кузі"

Кран, який впав на єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов", "залишив дірку 4 на 5 метрів", але ремонт можна буде зробити "легко й швидко". Про це заявив журналістам глава Об'єднаної суднобудівної корпорації (ОСК) Олексій Рахманов, повідомляють Патріоти України.

"Падаючи, кран залишив дірку 4 на 5 метрів. Але при цьому... це конструкції, які ремонтуються легко і швидко", — сказав він. За словами Рахманова, на ремонт будуть потрібні "невеликі гроші".

"Мова йде про ремонт металевих конструкцій. Це стандартна робота наших зварювальників, яка займе тиждень-півтора", — зазначив глава ОСК.

У свою чергу, начальник прес-служби Центру судноремонту "Зірочка" (виконавець контракту на ремонт корабля) Євген Гладишев, повідомив, що пробоїна припала саме на ту частину корабля, де відбувається плановий ремонт палуби, — так звана технічна зона.

У той же час у соцмережах причиною НП називають те, що заради економії док перевели на електроживлення із берега. При цьому скоротили моторну групу і перестали здійснювати закупівлю дизельного пального для генераторів.

Не тільки Вісь зла може грати в підвищення ставок: G7 пообіцяла нові санкції проти Китаю за допомогу російській агресії проти України

субота, 15 червень 2024, 4:15

Країни "Групи семи" заявили, що продовжать вживати заходів проти суб'єктів у Китаї та третіх країнах, які підтримують військову машину Росії. Про йдеться в їхній декларації за підсумками саміту. Лідери держав G7 зазначили, що мова, зокрема, йде про фін...

Китай перед Самітом миру "перетягує" держави на бік свого "мирного плану"

субота, 15 червень 2024, 1:45

Китай, який не буде присутній на Саміті миру у Швейцарії цими вихідними, напередодні швейцарської зустрічі лобіює свій "мирний план" серед світових урядів. Про це повідомило агентство Reuters після спілкування з 10 неназваними дипломатами, передають П...