"Для американців відставка Тіллерсона - грім серед ясного неба", - Мирослава Гонгадзе

Між Рексом Тіллерсоном, звільненим із поста держсекретаря США, і президентом країни Дональдом Трампом були розбіжності щодо Північної Кореї та Ірану.

Звільнення стало несподіванкою і для самого Тіллерсона. Фото: Рейтерс.

Після звільнення Рекса Тіллерсона з поста держсекретаря США втратити свою посаду може і радник президента країни Дональда Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" шеф-редактор української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе, передають Патріоти України.

"Звільнення Тіллерсона стало несподіванкою, зокрема і для нього самого. Про це він дізнався з твіту Трампа. Він знав, що така відставка можлива, але коли це може статися – залишалося невідомим. Були чутки, що їхні стосунки дещо погіршилися, адже вони по-різному сприймали ті чи інші міжнародні проблеми. Зокрема, розбіжності були щодо КНДР і Ірану. Але повторюю, для американців відставка Тіллерсона – грім серед ясного неба. Тактика непрогнозованих рішень в адміністрації Трампа триває. Подейкують, що наступним може бути голова ради національної оборони Макмастер. Що ж стосується Тіллерсона, то його різкі заяви щодо Росії, можливо, і пояснюються його готовністю піти у відставку. Але це лише припущення", – зазначила Гонгадзе.

За її словами, наступник Тіллерсона на посаді держсекретаря Майк Помпео добре розбирається в ситуації, яка склалася в Україні. "До речі, уранці Трамп дав зрозуміти, що також не відкидає, що Росія могла бути причетною до отруєння Скрипаля (колишній російський розвідник Сергій Скрипаль. ред.). Він має намір сьогодні домовитися з Мей (прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей. ред.). Якщо вона надасть чіткі докази причетності Росії до цього замаху, Трамп буде вирішувати, що робити. Якщо говорити про Помпео, то він добре знає Україну і ситуацію в країні. Він критикував екс-президента Барака Обаму за недостатньо жорстку позицію щодо Росії, а під час останніх слухань у Конгресі наголосив на посиленні агресії Росії у світі. Ця людина розбирається в міжнародній політиці і нинішніх загрозах", – підкреслила Гонгадзе.

Почему Россией управлять нетрудно, - Руденко

субота, 24 березень 2018, 15:08

Путин на очередной встрече с детьми на их недетский вопрос – тяжело ли управлять Россией ответил с детской прямотой – такой страной, как наша, ему не тяжело! А и впрямь, если присмотреться, то Путин прав на все сто! Путин на очередной встрече с детьми ...

Хіти тижня. Путіну і Ко ще буде непереливки: Історія зі Скрипалем лише починається - російський політолог

субота, 24 березень 2018, 14:40

Британська політика, зокрема й зовнішня, добре знає ціну словам. На відміну від пані Захарової та пана Лаврова. Адже ще є така річ, як репутація. Отруєння Скрипаля відбулося за допомогою дуже складної речовини, якої на кухні не звариш і якою потрібно в...