"Для американців відставка Тіллерсона - грім серед ясного неба", - Мирослава Гонгадзе

Між Рексом Тіллерсоном, звільненим із поста держсекретаря США, і президентом країни Дональдом Трампом були розбіжності щодо Північної Кореї та Ірану.

Звільнення стало несподіванкою і для самого Тіллерсона. Фото: Рейтерс.

Після звільнення Рекса Тіллерсона з поста держсекретаря США втратити свою посаду може і радник президента країни Дональда Трампа з національної безпеки Герберт Макмастер, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" шеф-редактор української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе, передають Патріоти України.

"Звільнення Тіллерсона стало несподіванкою, зокрема і для нього самого. Про це він дізнався з твіту Трампа. Він знав, що така відставка можлива, але коли це може статися – залишалося невідомим. Були чутки, що їхні стосунки дещо погіршилися, адже вони по-різному сприймали ті чи інші міжнародні проблеми. Зокрема, розбіжності були щодо КНДР і Ірану. Але повторюю, для американців відставка Тіллерсона – грім серед ясного неба. Тактика непрогнозованих рішень в адміністрації Трампа триває. Подейкують, що наступним може бути голова ради національної оборони Макмастер. Що ж стосується Тіллерсона, то його різкі заяви щодо Росії, можливо, і пояснюються його готовністю піти у відставку. Але це лише припущення", – зазначила Гонгадзе.

За її словами, наступник Тіллерсона на посаді держсекретаря Майк Помпео добре розбирається в ситуації, яка склалася в Україні. "До речі, уранці Трамп дав зрозуміти, що також не відкидає, що Росія могла бути причетною до отруєння Скрипаля (колишній російський розвідник Сергій Скрипаль. ред.). Він має намір сьогодні домовитися з Мей (прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей. ред.). Якщо вона надасть чіткі докази причетності Росії до цього замаху, Трамп буде вирішувати, що робити. Якщо говорити про Помпео, то він добре знає Україну і ситуацію в країні. Він критикував екс-президента Барака Обаму за недостатньо жорстку позицію щодо Росії, а під час останніх слухань у Конгресі наголосив на посиленні агресії Росії у світі. Ця людина розбирається в міжнародній політиці і нинішніх загрозах", – підкреслила Гонгадзе.

"Сирийский капкан для Путина", - Гулевська

середа, 19 вересень 2018, 8:59

"Сам инцидент вполне ожидаем, так как использование устаревших систем противовоздушной обороны Сирии приносит больше вреда не современным израильским самолетам, а находящимся вблизи летающим средствам, неспособным защищать себя от ракет ПВО. Опасность ...

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...